I 's-Gravenpolder Griipskerke Groede 's-Hfer Abtskerke 's-Hfer Arendskfrkf 's-Heerenhoek 's-Hfer Hendrikskinderen Stadhuis Grote Markt presentatie sponsors, foto expositie, optreden volksdans groep Vodago, infostand i.s.m. Stichting Zeeuwse Klederdracht Bleekveld parkeerterrein Mythe ballonnenwedstrijd, ridderspelen, luchtkussen springkasteel 10.00 - 16.00 Grote of Maria Magdalenakerk Singelstraat 21, bezichtiging 09.00-10.00, tevens stand Bijbelgenootschap kerkwachten geven uitleg Grote Kerk Parkeerplaats opstelling van oude legervoer tuigen 10.00 en 15.00 - 17.00 11.00 vertrek legervoertuigen voor rondrit; 15.00 uur terug in Goes RK Kerk Zusterstraat 4 rondleiding, fraaie wandschilderingen, expositie 15e-16e eeuwse gewaden Manhuistuin optredens11.00 - 16.00 Muziekschool Van de Spiegelstraat 4 openstelling Villa Stellingmolen De Koornbloem Paardeweg 3, bezichtiging en gratis pannenkoeken Werkplaats edelsmid Vlasmarkt 10, openstelling werkplaats, expositie werk Marc de Regt, kinderen mogen trommelsteentje uitzoeken, gratis losse of gezette stenen toetsen op echtheid Stoomtrein Goes-Borssele Stephensonweg 9, bezichtiging remise en werkzaamheden aan locomotieven/rijtuigen in werkplaats Galerie De Kaai J.A van der Goeskade 65, expositie door kunstenaars met een verstandelijke handicap Ambachtscentrum Hollandsche Hoeve Kattendijksedijk 23 demonstraties oude ambachten Galerie "Elf' Kleine Kade 11, expositie schilderijen en bronzen beelden Atelier Ineke Otte 's Heer Elsdorpweg 39, expositie in atelier, huis en tuin 11.00 -18.00 Stichting Houthaven Houtkade bezichtiging schepen en traditionele landbouwwerk tuigen, mogelijkheid tot meevaren op schip, traditionele schepen, er wordt vis gebakken en u kunt genieten van sterke zeemansverhalen Huis Hoope J.A. van der Goeskade 69 openstelling woonhuis Woonhuis St. Jacobstraat 2 demonstratie plateelschilder, bezichtiging benedenverdieping, Villa Eigen Haard Oostsingel 92 openstelling woonhuis Cultuurhuis Westwal 45 Galerie van den Berge expositie hedendaagse kunst door Anne- Marie van Sprang (tekeningen en beelden) en Sigmund de Jong ('wallconcepts') Stellingmolen De Korenhalm Korenhalmdijk 11 NH Kerk Bosseweide Boerderij Steengrachtsweg 4 bezichtiging schuur met landbouwexpositie Kapel van St. Maarten (Hoogelande) Meinersweg 1 (kruising met Hoogelandseweg) Michaëlskerk Kerkring 1 fancy-fair, orgelbespeling, tentoonstelling oude foto's en kaarten van Grijpskerke, tevens beklimmen toren mogelijk NH Kerk Markt 1 Evangelische Lutherse kerk Molenstraat 28 tentoonstelling stillevens van Ineke Esselink Vlaemsch Erfgoed Slijkstraat 1 museumstraatje Hansweert RK Kerk tentoonstelling oude religieuze voorwerpen Siertuin 'De Sequoiahof Kanaalweg 79, bezichtiging van siertuin (E 2,50) mogelijk, 10.00 - 18.00 Molen De Poel Gerbenesseweg 21, draait bij voldoende wind 10.00 - 16.00 NH Kerk Kerkring 2 expositie foto's 'Medische zorg voor ouderen en gehandicapten, van de Pokrov Foundation in Bulgarije' 12 september open 13.00 - 17.00 Wandeling over de dijken beschrijving ophalen in Arendhuis, Torenring 46 10.00 - 14.00 Kerk bezichtiging en beklimmen toren 10.00 - 14.00 Molen bezichtiging molen met terras 10.00 - 14.00 Woonhuis Atelier Raadhuisstraat 2a open atelier kunstschilder Van Berkel Woonhuis Vermetstraat 17 open tuin, decoratie winkeltje, theeschenkerij Woonhuis Korte achterweg 2 rommelmarkt t.b.v. Roemenië Woonhuis Slotstraat 26 demonstratie en verkoop keramiek t.b.v. St. Hulp Platteland voor Kenia Woonhuis Landingsweg 17 staande wip boogschieten Schildersbedrijf Spoorstraat 5 opendag schildersbedrijf Leen de Kok en aquarellen van Ineke de Kok Woonhuis Praktijkruimte Perponcherpolderseweg 4 open dag praktijk voor Chinese geneeskunde, bezichtiging medicinale plantentuin Boerderij/werkplaats/kantoor /schuur Paree Werrilaan 8 ultra moderne technieken vanuit een historisch pand Woonhuis met werkplaats Nieuwe Rijksweg 8 ingang Oude Rijksweg naast nr. 77) demonstratie klassiek en modern stofferen, demonstratie beeldhouwen en meubel restauratie door A.C. Rijken en zn. uit Middelburg, glas-in-lood door glazenier R. Rentmeester, klassieke schildertechnieken, 'Mooi Zeeland' wasdag en bab belaars bakken, hoeden maken door mw. M. Dommanschet, houtsnijwerk door K. Marinisse, pottenbakken door mw. E. de Dreu, expositie interieurstoffen uit Europa en Amerika; gratis rondritten met antieke koetesen bespannen KWPN paarden.

Zeeuws Erfgoed | 2004 | | pagina 40