s Su Promotiemiddelen Vier Werven Overleg opgeleverd De vier werven in de Sclieldedelta z □5 lil LU" Sinds kort hebben de vier scheepswerven die aangesloten zijn bij het Vier Werven Overleg de beschikking over nieuw promotiemateriaal. Vanaf september zagen een flyer, een brochure, een video, informatie borden en roll up banners het levenslicht. Het promotiemateriaal is ontwikkeld in het kader van het project 'Vier Werven', een grensoverschrijdend maritiem project dat mogelijk is gemaakt door een financiële bijdrage van het Scheldemondfonds. Bij het Vier Werven Overleg zijn vier museale scheepswerven in de Scheldemondregio aangesloten: het Centrum Nautisch Rupelmonde en de Scheepswerven Baasrode in de provincie Oost-Vlaanderen in België en de Museumhaven Zeeland (Zierikzee) en de Historische Scheepswerf C.A. Meerman (Arnemuiden) in de provincie Zeeland. Het Vier Werven Overleg beoogt een duurzaam samenwerkingsverband en heeft zich tot doel gesteld het maritieme verleden van de Scheldemondregio onder de aandacht van het publiek te brengen, dit onder andere door het ontwikkelen van een gezamenlijke promotie. Het ligt in de verwachting dat het binnen het project opgeleverde promotiemateriaal zal bijdragen aan een toenemend aantal bezoekers aan de werven, aan het delen van kennis en aan het versterken van de samenwerking tussen de aangesloten werven. Afbeelding van de roll up banner, een van de opgeleverde producten binnen het project Vier Werven. De Stads- Commerciewerf, onderdeel van de bij het Vier Werven Overleg aangesloten Museumhaven Zeeland in Zierikzee.

Zeeuws Erfgoed | 2013 | | pagina 24