It Tweede Erfgoeddag Buitenplaatvootkap"" in het Landschap op Walcheren ««Steer Op zaterdag 26 september is het weer zover: dan vindt voor de tweede keer de 'Erfgoeddag in het Landschap' plaats, met allerlei activiteiten waarbij de beleving van erfgoed, landschap en natuur centraal staat. Voor deze editie is gekozen voor twee aangrenzende locaties op Walcheren: Uitspanning Oranjezon in Vrouwenpolder en de nabijgelegen Buitenplaats Overduin in Oostkapelle. Alle activiteiten zijn vrij toegankelijk tussen 12.00 en 17.00 uur. www.zeeuwseankers.nl V- J w i -Li_ 3 De 'Erfgoeddag in het Landschap' wordt ook dit jaar weer georganiseerd door Stichting Landschapsbeheer Zeeland, stichting Het Zeeuwse Landschap en de SCEZ. Met deze publieksdag willen de drie organisaties de samenhang tussen landschap, natuur en cultureel erfgoed in beeld brengen en laten ervaren door een breed publiek. Vorig jaar vond de drukbezochte eerste editie plaats op Hoeve Van der Meulen in 's-Heer Abtskerke. Het evenement bleek toen een groot succes. Ook nu weer kunnen bezoekers zowel informatie inwinnen als zelf actief aan de activiteiten op en rond de locaties deelnemen. Voor de kinderen worden speciale kinderactiviteiten georganiseerd. gerestaureerde voorraadkelder een bordje met een 'ankerschildje' worden onthuld. Hierop staat in het kort het verhaal van de buitenplaats en in het bijzonder van de voorraadkelder. Via de QR-code op het ankerschildje krijgt de bezoeker de mogelijkheid meer te lezen op het digitale platform van Zeeuwse Ankers, www.zeeuwseankers.nl. De websitebezoeker krijgt daarbij ook verwijzingen naar gerelateerde verhalen en/of activiteiten. Meer informatie over deze tweede editie van de 'Erfgoeddag in het Landschap' is te vinden op: In de namiddag zal op Buitenplaats Overduin bij de Zeeuws Erfgoed 2 1 juni 2015 02

Zeeuws Erfgoed | 2015 | | pagina 21