VOOKBEBIGT. maakte en met liet Deensche S eel an d niet op de hoogte wasen inzonderheid wanneer hemgelijk met mij het geoal teas, voor de uitgebreide weten schappelijke naspeuringen welke voorgeschreven wa renalleenlijk snipperuren, aan ambtsbezigheden ontwoekerdoverig waren. En hel Genootschap ver langde daarenboven nog een nieuw lichl! Evenwelmijner goede bedoeling bewust heb ik mij door dit alles niet laten a fschrikkenmaar gedaan wat ik nog konen heb ik werkelijk vóór het einde van October 1838 een antwoord op de uit geschreven prijsvraag ingezondenmet bijgevoegde verklaring evenwelr, dat het den steller er van ont- broken had aan de gelegenheid om naar wensch de laatste hand aan zijn opstel te leggenvermits hij zelf er aanmerkingen op had, die niet weg te ne- men waren dan door omzettingen die een geheel nieuw afschrift noodig zouden maken, waarvoor de tijd te kort was.'''' Langen tijd bleef echter de uitspraak der benoem de heeren beoordeelaren achterwegedaar deze eerst bij 's Genootschaps algemeene vergadering op den 6 ylpril 1842 vernomen werd. Zij was intusschen ten aanzien van mijnen arbeid niet ongunstig want hoe gebrekkig deze ook naar mijne eigene schatting wezen mogten hoezeer er ook eenige belangrijke aan merkingen op gemaakt warenbijna al de beoordee laren hadden tot bekrooning geadviseerden ten ge volge van die advisen besloot de vergadering den schrijver de uitgeloofde medaille toe te kennen doch ook met de gevoelens van heeren beoordeelaren

Archief | 1845 | | pagina 8