166 daer het jaer xlix noch off staet te ontfangen ende den pen ninck om viie gek oftcompt hier in weerde met een jaer renten ter somma vanxxvii gr. Ten lijffue van Catarina Willem Sijmons Zn dochter twee ponden groeten des jaers tot haeren lijffue verschijnen in Junio ende December daer dat jaer xlix noch off staet te ontffanghen gekoft den penninck om viie met een jaer renten gewaerdeert ter somme vanxviij gr. Ten lijffue van Jan Wisse Jansz een pondt groete vlaems die jaerlix verscijnen in Peberwario ende Augusto gekoft den penninck om zeuene met een jaer renten vant jaer xlix gewaerdeert voer de somme vanix gr. Yan erffrenten die ter lossinge staen op Zirxzee ende elders. Op de naem van Willem Sijmons Za twee ponden groeten des jaers die verscijnen in Peberwario ende Augusto daer dat jaer xlix noch off te ontvangen staet, gekoft den penninck om xiiije, compt met een jaer renten ter somme van xxx gr. Op de naem van Jacop Cornells Pilse drije ponden groeten vlaems des jaers, die verscijnen in Junio ende December, daer dat jaer xlix noch off staet te ontffangen gekoft den pen ninck om xvi% compt ter somme met een jaer renten li gr. Op de naem van Wisse Jan Wisse Z'1 drie ponden groeten des jaers ter lossen den penninck om xvie, verschijnende in April ende Octoberdaer dat jaer xlix noch off staet te ont ffangen met een jaer renten compt ter somme van li gr. Aen rente geijpotikeert vut de gorssinge ende aenwassen aen de Noortzijde voer Campen aen Noortbevelandt die jaer lix betaeld wordden bij den huijerder Anthonis Pieter Dun woenende ter Yeere ende verschijnende halff Meerte xlix naer scriuens Hoffs van Hollandt, ende zijn te lossen den penninck xiiije met een jaer rentenin weerde bier xxij x C gr. Een los rente geijpotikeert op de Heerlickheijt ende Do- meijnen vande K. M. in Poertvliet van hondert Phs. guldens

Archief | 1878 | | pagina 170