247 deltje valt nog een stuk te beoordeelendit zal ik u eerlang zenden. Hij moet toch dezelfde letter gebruikenen niet te compactzeer distinct, hoor! "Wij zullen eens zienhoever dit loopen zal. Vale. T. T. Ik heb haast. Bellamy. Aan denz., 5 Nov. Zoo er geen gewichtige hindernissen in den weg komenzal ik overmorgendat zijn zal op zondagmorgenten 8 uren in de schuit stappen om 's nadenmiddags ten 3 uren te Amsteklam te zijn. Dan zal ik de proef medebrengenen u over het een en ander spreken. Gij zult nu nog omtrent voor een blad copie hebbenik zal eens zien, wat ik u nog zal kunnen geven. Doch mondeling nader! Zeg aan de Bruyn dat gij aanstaanden zondagavond met een heer bij hem zult komen etendoch zeg niet wie hij is Ik heb verleden week een Ode gemaakt, die aan de ver zameling, die gij in het voorjaar zult uitgeven, in 't geheel geen oneer doen zal. Ik heb reeds een liefhebberdie een vignet voor die Oden teekenen zal waarlijk een meester dit is in uw voordeel Ik zou u thans meer schrijven, doch ik moet zoo op staan- den voet uitgaan; dus overmorgen nader! Mijn reis zal in cognito zijn, en ik blijf niet langer dan tot maandagmiddag. Zult gij tegen 4 uur thuis zijn anders ga ik naar de Bruyn. Vale! Gij kent de hand en het hart van uwen vriend! Den ik geloof, den 5 November. Aan denz., half Nov. Ik dacht, dat de drukker aan de koorts overleden was. Nu, dat zij zoo! Uw plan van den titel is goed doe het maar zoo! Doch ik moet volstrekt nog een revisie hebben. Dat Latijn is bedroefd! Die letters op den titel moeten geheel an ders zijn! Wat is dat voor een mixtum? Zondag morgen kan ik wel een revisie hebbenik moet er vast nog een heb-

Archief | 1878 | | pagina 633