zouden bemoeyenmijnh. de Pensionaris? Nu ja, 't was mo gelijk op volgende wijze Advertentie. Alzoo J. Bkt.lami al. Zelandus in Utrecht is overleden, worden alle de kinderen Belials verzocht, om op de kamer van den overledene bijeen te komen en zijne nagelat-ene rokken, broeken, jassen, en japons onder malkanderen te ver- deelen&c. NB. Contanten heeft men tot nog toe op de kamer van den overledene niet kunnen vinden. Maar 't is zeer lomp van miju op de Nieuwspapieren te laten wachten, om van mij te hooren. Ik vraag er bij deze gelegenheid verschooning voor! en gij kent mij te wel, om mij dit verzuim niet aanstonds te vergeven mogelijk hebt gij het reeds gedaandoch ik vraag toch verschooning. Ik heb mijn geschenk ontvangen Gij kunt u nauwlijks ver beelden hoe aangenaam het mij is! Vijf dagen lang heb ik, van tien tot elf uur, gevaceerd, om het aan alle heeren eu dames en verdere liefhebbers te vertoonen. Zoo ik nu reeds een geestelijke was, zou ik mijn gratias op volgende wijze doen: {Het tooneel verbeeldt een preekstoel). Getrofien door de goedgunstige resolucie te mijwaarts een resoluciedie mijn hart met dankbaarheid vervulten wier uit voering mij en mijne kinderen na mijzoo de Hemel mij voor brand en watersnood gelieft te bewaren, een geduurzaam teeken zijn zal van uwe edelmoedige en verplichtende gunste Mijn tongweledele grootachtbare heerenis niet in staat om mijne dankzegging uit te stamelen; doch een tweede, ver beterde druk van mijn Gezangen zal mogelijk nog eens, ten eeuwigen dage, een flauw blijk mijner erkerltenisse zijn Leeft, weled. grootaehtb. heeren, leeft lang en voorspoedig! Uwe dagen moeten zijn als de bladren eenes booms; al het volk verheuge zich in uwe wijze bestieringe, en schrijve nog eens, wanneer gij spade tot uwe vaderen verzameld zult zijn hier liggen de vaders des volks de geleiders van ons Neêrlandsch Israël Ik betuige u ook mijnen hartelijken dank, weled. achtb.

Archief | 1878 | | pagina 638