286 verzekeren, behandelt den zieke met alle mogelijke attencie. Ik noeme mijenz. UE. zult wel de goedheid hebbenden inhoud dezes aan jufl'r. B. en den IIr. Z. ten spoedigste te communiceeren. De tijd ontbreekt mij van in 't bijzonder aan die vrienden te schrijven. P. S. Na 't schrijven dezes aan den lijder vragende, of hij ook iets te belasten had, verzocht hij mij UE. en juffr. B. van zijnentwegen te groeten. Mej. Weduwe Bellamy te Vlissingen. Per Landpost Denz. aan dez. 9 Maart Mej. De toestand der ziekte van uwen waardigen zoon wordt van tijd tot tijd bedenkelijker. De krachten zijn weinig, en nemen bij de verheffingen der koorts telkens af. Hij is thans buiten tegenspraak in een groot gevaaren schoon er nog eeni- ge teekenen, die goed zijn, zich opdoen, heeft men zekerlijk geen minder reden van vrees, dan van hoop op zijne herstelling, waarnaar wij zoozeer gewenscht hebbenen waartoeook nog bij aanhoudenheidalles wat noodig kan zijnwordt werkstellig gemaakt. Wij hebben UE. in mijne vorigen niet te veel ge vleid, en ik zoude ongetwijfeld niet wèl doen zoo ik UE. thans het gevaar verzweeg, waarin hij wezenlijk is; hierdoor zou het UE. meer treffen, als gij, minder bewust van den zorgelijken toestand, de tijding van zijn dood vernemen moest, en behaagde het den Hemel, onze ijverige pogingen tot zijne herstelling te zegenenzooveel te meer reden van blijdschap zoude zulks voor UE. zijn. Men heeft zeer verlangd naar antwoord op een voorstel Thans schrijft menmet zulk een gelegenheid naar d'Oosttoen naai Zeeland en een brief derwaarts kostte toen 6 stuiversen dus nog één meer dan thans een naar Indiën.

Archief | 1878 | | pagina 672