471 met Braband enz. enz. aan Z. M. den keizer der Eranschen bij tractaat van 16 lentemaand, den 31stcn derzelve maand gerati ficeerd, wezenlijk is gecedeerd en de Inwoners der gecedeerde Landen bij decreet van Z. M. den Konink van Holland plegtig van den Eed van Subjectie aan Hooggemelde Z. M. zijn ont heven en ontslagennemen de vrijheid om zich in deze tegen woordige Conjoncture te keeren tot Uwe EA. als tot derzei ver wettige en welmeenende Schnts- en Bescherm-Heeren ten Einde bij de continuatie in derzelver respective Posten en Werkzaam heden van UEA. te imploréren de nodige en hoogst gewenschte Protectie om ook in de Baten, Beneficien en Emolumenten van derzelver respective Posten en Werkzaamheden op denzelf den voet en wijze te kunnen blijven voortjouisséren als waarop zijl. ondergetekenden ieder in liet bijzonder in der Tijd wettig en behorelijk beroepen en aangesteld zijn en zoals zijl. daarvan thans in de Wel en Wettig verkregene Possessie zich zijn be vindende. Het is UEA. niet onbekend, hoe de ondergeteeken- den op ultimo passato derzelver Tractament op den Vervaldag more solito gedenkende te incasseren uitgesteld zijn in diem in- certum, hetwelk in deze benauwde Omstandigheden niet weinig- belemmerend is Daar dus de ondergeschrevenen wel is waar aan de Eene zijde niets oprechter en hartelijker wensehen dan ten jNTutte van de Letterminnende Jeugd en ten voordeele van de ouders die de ware Belangens hunner kinderen behartigen en van deze Stad, die bij dit alles het meeste Belang heeft, onophoudelijk werkzaam te zijn maar ook aan de andere zijde- verpligt voor hunzelven en hunne huisgezinnen zorge te dragenzo wenschten de onderget. met gerustheid omtrent hunne Be zoldigingen en Emolumenten in derzelver Ambtsbezigheden te kunnen volharden. Mits alle welke en meer andere ïtedenenis het noodnader te alleguéren, de Onderget. zich tot UEA. zijn keerende met ootmoedige sollicitatie, dat UEA. tot bereiking van dit alles zins salutair oogmerk zodaanige Mesures gelieve te amplectéren

Archief | 1893 | | pagina 483