539 5. De door den Praeceptor te voren t'hnis gecorrigeerde les van Declin. of Conjugatien opzeggenen een nieuwe aan brengen die maandag of donderdag weder correct wordt geëxbibeerd met aanwijzing der fouten. 6. Exhiberen Analysis van 't Nov. Test. Graec. eerst van m- variabilia of vocabula door bun reeds geleerdvoords van allesexplicerende 't N. T. van eerst af even als in de Lat. Corder. geschiedtmet de Secundanischoon kleener les. 7. Versus turbatiHex am. en Pent am., leeren in orclinern redi geren hun eerst wijzende naar -t Adonium van achterdan naar de Caesura post Penthemimerimvolgens p. 229. Prosod. Voords in de Pentameter uaar 't reguliere dissyllabum van achter priore brem met de twee Dactylidie vooraf gaan. In Secunda. 1. Den Latijnschen Catechismus. n. Class. 2. 20 of 24 Woorden uit de Syllabus Pasoris als boven. 'saturï 3. Welleri Anomala als boven. 4. Een les uit de Posselii Synt. dezelfde met de Tertia. 5. Onder "t opzeggen van "t Grieksch in Tertia een Conju- gatio Anomala uit Wellerus schrijvendie daags daar aan door den Meester correct zal terug gebracht worden met aanwijs der fouten. 6. Exhiberen 1. Analysis, 2. Constructio, en 3. Explicatio uit het Nov. Test. Graec.successijfals bovenen corri geren een volgende Constructio en Analysis. De 2. laatste maanden van elk half jaar op die zelfde wijs beurtelings een gedeelte van Aelianus en lucianus. 7. Versus turbati te huis gemaakt corrigeren, en een nieuwe les opgeven om t'huis te maken. 14. In Prima Classe zal men de vier hoofddagenvoormiddagclass, min. voormiddan opzeggen. (a) Tn Minori Ördine: 1. Cellarius met de bijkomende verklaringen van woorden en gezegden 1 bladzijde. Archief Vllc dl., 4de st. 38

Archief | 1893 | | pagina 551