540 2. De Syntaxis Vossii Analoga met de ophelderingen op den kant, leerende lien vooral de Taal/regelmaat te onderschei den van gebruik. 3. Expliceren, zoo in minori als maiori de eerste 3 maanden de Ciceronis Oration es Seleciae; voords de volgende maan den gedeeltelijk Suetoniusdan Vlorusen eindelijk Seneca Pkilos.zoo dat de Kring in "t Jaar rondloope. Alles als voren met correctie ener volgende Les, en exhibitie der vorige in 't net. 4. Thema maken om de Plaats, des Maandags. Dezelve corrigeren, des Dingsdags. Griekscke Declinat. of Oonjngat. schrijven en opzeggen des Donderdags en Vrijdagsdaarbij een Thema JDomesticum corrigerenof in deszelfs plaatze de Lat. Paraphrase des verklaarden Auctcnrs. DistinctionumDoclrina Periodorumen 't geen verder tot liet recht verstand van Vossras behoort't zij met of buiten den zeiven uit andere Aucteuren. 3. Explicerenals boven Ciceron. Or alt., Sueton., Vlorus Seneca Philos.zoo dat in de Oratt. Cicer. de Doctrina Periodorum en loca Argimentorumin Suetonius de Anti- quitates en sollemnes P. Pom. Vormulaein Vlorus en Seneca de Historiën en zaken bijzonder in aanmerking genomen en te huis overwogen worden. 4. Thema maken, enz. Alles als op No. 4. in Minori Ordine. 5De beste gelegenheid waarnemenom eens ter week beurtling te expliceren of te verklaren een les uit de Hygini fabulae en Pomponii Melae Geographiaten einde de Jeugd zoo van de fabel- als aardrijkskunde der Ouden kennisse krijge. [y) In Candidatorum Ordine. I. c/ass. Zoo wie der Discipelen in Prima Classe nog een half Jaar (/3) In Maiori Ordine: I. Class. 1. Cellarius. 2. De Syntaxis Vossii nu Viguratagevoegd 'met de notae Candid, voor- midd. verblevezal hij opzeggen

Archief | 1893 | | pagina 552