17 Betaelt Com. Janssen ketelaer, over de levering van zes ketelstot de stadtsclockgieter belioeff gelevertper quij- tantie2 2 sell. 9 gr. vis. Betaelt Mr. E duw art Smidtover de levering van twee lion- dert 87 tonnen boscoelen tot 2 soli. 7 gr. de tonne d&'erbij gevoecbt 2 7 sell. 10 gr., over liet arbeijden van de voorn, coelencomt tzamen per twee quijtantien 39 14 sell. 3 gr. vis. Betaelt Willem Dircxssen scbipper over vrachtloon van ge- brockt te hebben van Bergen op den Zoom alhier zijn schip met Bergsche cleij per quijtantie 20 sell. gr. vis. Betaelt Pieter van de Putte over de leverijnge van veer- tich karren Meclielssen leemals over diversche oncosten bij hem gesupporteertom diezelve alhier te doen brengen volgende zijn billet ende quijtantie innehoudende die somme van12 7 sch. 5 gr. vis. Betaelt Truijken Jaspars over de leverijnge van was, harst, termenlijnolije van olijven, pluijm aluijn als anders, al- tzamen gelevert tot de stadtsclockgieters belioeffvolgende liaer billet2 8 sch. 6 gr. vis. Betaelt Jacob van den Bergeover zijn verschoten pen ningen bij hem voor de stadtsclockgieter verschoten vol gende zijn billetinnehoudende specificatie van dijenende quytantie7 5 sch. 2 gr. vis. Stadsrekening van 1 Augustus 1592—1 Augustus 1593. HoofdstukYan coop van clockspijse als anders." Betaelt Geeraert Scliorraer over de coop ende leveringhe van thien hondertende 64pont clockspice tot stads behouff gelevert, jegens 4 gr. thondertdaerbij gevoeckt 2 jch. 4 gr. van on costen, e/ompt tsamen volgende zijn quictantie 42 13 sch. 6 gr. Betaelt Hans Michielslyndrayer over de leveringhe van hondert ende acht pont caempttot 5 gr. tpontgelevert ten behouive van Mr. Heyndryck stadtsclockgieter per quictan tie 2 5 sch. gr. Betaelt Heyndryck Dierycxsvettewaerier over de leveringe van hondert ende 15 pont roets, tot 7 gr. tpont, gelevert ten Archief V lllc dl., 1ste st. 2

Archief | 1902 | | pagina 21