18 behouwe van Mr. Heyndryck van Trier stadtseloekgieter ende quietantie3 7 seb. 1 gr. Betaelt Jan van Braden over de leveringbe van veerticli pont fijn thin, tot 12 gr. tponttot de stadtseloekgieter behouff ge- levert per quietantie2 gr. Betaelt Cornelis Jansketelaerover de leveringbe van ketels ende coopergelevert aen de stadtseloekgieter per quie tantie 20 seb. 5 gr. 12 m. Betaelt Hans Nauw ensbiersteker, over de leveringbe van twee tonnen dobbelen pharo gelevert aen de stadtseloekgieterdaer- boeven betaelt den impostper quietantie. 2 6 seb. 6 gr. Betaelt Gabriel de Haene over de coop ende leveringbe van dertich pondt komp tot 5 gr. tpontgelevert aen de stadts eloekgieter per quietantie12 seb. 6 gr. Betaelt Denys van der Weeaerbeyder over bet metenaer- beyden ende voeren van 60 tonnen boscoelentot 3 gr. de tonne, gelevert aen de stadtseloekgieter, per quietantie 15 seb. gr. Betaelt Symon Symons over de coop ende leveringbe van veertich tonnen boscoelentot stadts behouff gelevertdaerbij gevoecht 6 sch. 8 gr. .over bet bringen de voirn. boscoelen, per quietantie7 gr. Betaelt Guilliaem Costers over de leveringe van borstel- werck gelevert aen Mr. Heyndriek van Trierclockgieterper quietantie11 seb. 8 gr. Betaelt Adriaen deMuer over zijn verschoete penningen, bij hem verscboeten zoe van dachgelden als anders, volgende zyn biljet inhoudende specificatie van dien ende quitantie 6 10 seb.6 gr. Betaelt Bemande Jacops over zyn vacatie, by hem gevaceert int reysen naer der Goes met Mr. Heyndricb van Trierom clocken te coopem te Oloetingedaerby gevoecht diversche on- costencompt tsamen per quietantie 4» 5 gr. Betaelt Iians Campenboudtbeeltsnijder, over bet snyden van diversclie wapenenzoe van de burchmeestersschepenenraedt als andere om deselve waepens gestelt te worden op de clocken die Mr. Heyndryck van Trier voer de stadt gieten salper

Archief | 1902 | | pagina 22