20 gesclionken per quytantie3 IS sell 10 gr. Betaelt Pieter Cristiaens over clen coop ende leveringe van elff hondert 4 pont clockspyse tot 4 13 scli. 4 gr. thon- derttot stadts behouff gelevertdaerby gevouclit 3 scli. 6 gr. van oncosten compt tsainen volgende zyn qnytantie de sonime van51 13 sch. 11 gr. Betaelt J an Borgeroysclockgieterover dat liy met zyn volck ende zone gewrocht hebben den tyt van 19 dagen, tot 3 sch. 4 gr. tsamen daechs, ende 3 sch. 4 gr. voor zyn jongen, int uuytsoucken van de clockspijse uuyt de derde, per qnytan tie 3 6 sch. 8 gr. Betaelt Cornells Jansketelaer over de coop ende leveringe van ketels gelevert tot behoud' van Heyndrich van Trierper quytantie de somme van18 sch. 10 gr. Betaelt Geertruyt Jasper over den coop ende leveringen van wastermentijn spaenschgroen ende anders by haer gelevert aen Mr. Heyndrich van Trier, volgende haer billet ende quy tantie30 sch. 1 gr. Betaelt Guillame Straetmanover de coop ende leveringe van zes hondert pont clockspijse tot 5 gr. elck honderttot stadt behouff gelevertdaerby gevoucht 2 scli. gr. van oncosten per quytantie tsamen30£:2 sch. gr. Betaelt Geeraert Schorraer over de coop ende leveringe van derthien hondert 12 pont clockspysetot 5£ gr. elck hondert tot stadts behouff gelevertdaerby gevoucht 4 sch. 4 gr. van oncosten compt tsamen volgende zyn quytantie de somme van65 16 sch. 4 gr. Betaelt de weduwe van Jan Braemover den coop ende leve ringe van hondert 6 pont blocktyntot 14 gr. tpontgelevert aen Mr. Heyndr. van Trier per quytantie 6 3 sch 8 gr. Betaelt Geeraert Schorraerover de coop ende leveringe van elff hondert 46 pont clockspysetot 5 gr. thonderttot stadts behouff gelevertdaerby gevoucht 3 sch. 9 gr. van oncosten compt tsamen volgende zyn quytantie 57 9 sch. 9 gr Betaelt Pieter Willemsnomine de kercke- van Cloetinge in

Archief | 1902 | | pagina 24