21 Zuytbevelantover reste ende voile betalinge van coop van cloclcen wegende 3850 pontper quytantie, 77 gr. Betaelt Jan Ponsenomine de kercke van Cloetinge voorn., over den coop ende leveringe van oudt isergecommen van vier clocken blijckende by quytantie3 gr. Betaelt Anthony Hesbeensgeelgieterover dat liy tot stadts behoufve gegoten heeft diverssche metale schyvenwe gende tsamen 5 hondert 9} pont, tot 18 gr. tpontper quy tantie38 4 sch. 3 gr. Betaelt Jan Borgerjoesknecht van Heyndrick van Trier over zyn arbeytsloon van liet purgeeren van zecker clockspyse per quytantie de somme van3 gr. Betaelt Cornelis Maertsmaelenierover de leveringe van yserdraetby hem gelevert aen Mr Ileyndrick van Triervol gende zyn billet ende quytantie 4 5 sch. 2d gr. Betaelt Heyndrick Dirricxs Jn de blauhant over leveringe van hondert 84 pont speck ende roettot 7 gr. tpontby hem gelevert aen Heyndrick van Trier per quytantie. 5 7 sch. 4 gr. Betaelt Heyndrick Dirricxs voorn, over de leveringe van hondert 40 pont keersentot 8 gr. tponttot beliouff van Heyndrick van Trier binnen den tyt van twee jaeren 3 per Quytantie4 13 sch. 4 gr. Betaelt Oruyspyn van de Velde over leveringe van een tonne Jngels bier, gelevert ten behoufve van Mr. Heyndr. vanTriere, per quytantie22 sch. gr. Betaelt Boudewyn Vekemans vettewairier over de leveringe van 32 pont min een vierendeel speexs by hem gelevert aen Heyndr. van Trier per quytantie 17 sch. 2 gr. Betaelt Hans Burgerhuys knecht van Mr. Heyndrick van Trierover twee jaeren huyshuyrhem toegeïeyt by die van der stadtverschenen tlaeste jaer bamisse 94 per 4 quy- tantiën14 10 sch. gr. Stadsrekening 1 Augustus 15941 Augustus 1595. Hoofdstuk//Coop van clockspyse ende geschut." Betaelt Mr. Heyndrick van Trierelockgieter over arbeyts-

Archief | 1902 | | pagina 25