29 werk telckens verder moeten geavanceert wesen als ter weerde van de betalingdie de lieeren aanbesteders zullen komen te doen. Den aannemer zal het voors: werk moeten leveren en gank- baar maken binnen den tijt van vier jaren na dato deser. En of het gebeurdedat den aannemer quam te sterven eer liet voors. werk zal in staat wesen om gesteld te werden zoo zal hetgene dat daaraan gemaakt ismoeten getauxeert werden door twee luijden hun dies verstaande, den eenen bij de lieeren aanbestedersen den anderen bij des aannemers weduwe of erfgenamen te verkiesen welke twee verkoorne in cas van discentie, een derde zullen mogen assumerenen zullen de lieeren aanbesteders volgens gemelte tauxatie. gehou den zijn contant te betalen't gene daaraan nog mogte manc- queren. Den aannemer zal voor de penningendie hij zal komen te ontfangenmitsgaders voor het bekoorlijk opmaken van zijn werk moeten stellen suffisante cautie tot contentement van de lieeren aanbesteders. Het voors. werk door den aannemer binnen Antwerpen ge maakt zijndezal hij aannemer t zelve moeten scheep bestellen om herwaarts getransporteert te werdenen voorts op den thoorn gebragt; alles ten pericule van den aannemer; dog zullen de kosten van het transportalsmede de pericul van de zeehet laden ontladenen het werk op den toorn te brengenwesen tot koste van de lieeren aanbestedersdes zullen de heeren aan besteders verobligeert wesenzoodanige touwen en instrumen ten daartoe te bezorgenals den aannemer zal noodig oordeelen. Voorts zullen de lieeren aanbesteders den aannemer moeten bezorgen een besloten plaatsom zijn gereedschap in te leggen, mitsgaders een smitseom het iserwerkdat daartoe noodig iste smeden. Het voors. werk zal eerst tot Antwerpen ten liuyse van den aannemer gevisiteert en opgenomen werden door luijden hun dies verstaandetot koste van de heeren aanbestedersen nosr

Archief | 1902 | | pagina 33