19a Biz. 100 (9). De notulen vermelden de navolgende regis ters en aanteekeningen Register op de notulen ten rade met alpkabeth, in folio; Marginalia op de notulen ten rade, in folio, le en 2e stuk. zijnde 't laatste een register met alpkabeth op bet eerste; Grootboek universeel, lc en 2e stuk, in folio, met alphabeth: Aanmerkingen, 2e, 8e, 4e en 5C stuk, in folio, waaraan bet le manqueert; Kort register op diverse notulen, in quarto, twee stukken met alpkabeth; Register van aanteekeningen, ordonnantiën en diverse zaken, met alphabeth; Eenige geëxtendeerde notulen ten rade, met alphabeth, in folio. Blz. 100 (10). Volgens de in den tekst aangehaalde notulen verkreeg de stad deze registers Registers op de notulen van staat dezer provincie AL, M—Z; Eenige resolutiën van de Staten van Zeeland; Lijst van plakaten, ordonnantiën, reglementen, instruction, etc., gemaakt by de graven en de Staten van Zeeland, 1424 1761, met sumier register; Register van plakaten der Staten van Zeeland, getrokken uit de notulen en het Groot plakaatboek; Alsb. van plakaten enz., rakende de gemeene-landsmiddelen Resolutiën van de Staten van Zeelandmeest in zake alsb. Stukken rakende de munt; Burlesque notulen; Register op de notulen der stad, 15321763; Alsb. op de secrete notulen der stad; Alsb. van stukken in het Secreet kantoor; Lijst van privileges en handvesten van Middelburg; Missives van de stad over judicature van militaire personen; Register op het register ten eede, met eenige formulieren;

Archief | 1902 | | pagina 806