132 Fiatzoo het doenlijk; en cas van grooten oncostofte de Schotsche natie daertoe iels sal willen contribueren. 12. Dat de havenmeesters werden, gelast beter sorge te dragen over bet incomen ende uytcorten van de schepen, ende oock op de last van d'heer conservatoir de Schotsche schepen aen te honden, als de occasie snlex sal conien te vereyschen. Zullen de havenmeesters hierover boven ontboden 1) werden. 13. Dat oock de overdekens van de slelnyden ende andere arbeyders respectivelijck sullen werden gelast, dat haer volck wat beter op haer werck sullen passen. Fiat. 14. Ten lesten oplech van het vijfjarich tractement, tgene d'heer Cüning-hame als conservateur volgens Syne Edelheyts acte van het parlement. 3) Berst Syne Edelheyts commissie te toonen aen Syne Hoocheyt om twelck gedaen sijnde, in dan te disponeren op hel favora- belste. Opt le: twee heckens te maken ende de gaten aen het dack dicht te maken. Opt 2edat hei bovenkamerken aen het dack behoorlijck werde met gesaechde deylen beschoten, de sloten ende de glasen gere- pareert. Opt 13 s) vermeynt d'heer Cuninghame, dat Syne Edeiheyt volcomen contentement behoorde gedaen te loerden ter somme voor schreven doch en cas daervan een obligatie wier de gepasseert dat aengaende den tijt van betalynge soo discretelijck sonde loerden gestekt, dat het in allen deelen redelijck bevonden sal werden. 4) Het HS, voegt hier in: te. 2) Hier ontbreekt blijkbaar een woord. 3) Bedoeld is het 140 punt. Blijkbaar zijn de punten 6 en 7 als één punt beschouwd.

Archief | 1903 | | pagina 154