XIV De voorgevel van de Nieuwe kerk vóór de verbouwing in 1852. Geschenk van Mej. A. M. de Man. De buitensingel bij den ouden Vlissingschen weg te Middel burg. Geschenk van den heer A. W. Berdenis van Berlekom. Afbeelding van het buis Q 113, hoek Vlissingsch Wagen plein en Winterstraat. liet kasteel Popkensburg, vier bouwkundige teekeningen en beschrijving. Geschenk van den heer A. A. Bekaar. Antonis van Borgonje te Vlissingen. De gewezen raadpensionaris Mr. L. P. van de Spiegel naai de Gevangenpoort te 's-Hage gebragt den 14e van Wijnmaand 1795. Het geboortehuis van Jacob Cats te Brouwershaven. Ge schenk van den heer A. W. M. Mensing. Het dorp Zonnemaire, 1745. Geschenk van de heer A. W. M. Mensing. Ckromo-topograpkiscke kaart (van Walcheren) voor het gar nizoen MiddelburgVlissingen. Wapenbord van Anna van Berchem, non te, later vrouwe van Rijnsburg. Portret van H. J. Bool. Teekening in O. L. inkt van een der geschilderde ramen, die na den brand van 1618 en bij den herbouw aan de Goesche kerk geschonken zijn. Geschenk van den heer P. D. de Vos te Zieriksee. Afbeelding van de overblijfsels van het klooster Leliëndale onder Burgh in 1899. Geschenk van denzelfde. Afbeelding van voorwerpen, gevonden bij de fondamenten van het voormalig klooster Leliëndale. Geschenk van denzelfde. Afbeelding van een looden kan, gevonden in de zee vóór Westkappel. Geschenk van Dr. J. O. de Man. Portret van A. J. Gallier, bisschop van Haarlem. h J. A. A. Pranseu van de Putte. Johan de Knuyt. Zeestrijd op de Schelde bij Bergen op Zoom.

Archief | 1904 | | pagina 12