XI en in 1902 1797 it 0,25 436,75 1179 K f 0,10 117,90 2976 554,65 Ofschoon het aantal dus vermeerderde, verminderde de gel delijke opbrengst door verandering van de classificatie der bezoekers. De Bibliotheek ontving de gewone uitbreiding door geschenken en toezending van periodieken. Hier mogen afzonderlijk genoemd worden Mislukte aanval op Staats-Vlaanderen; Over het leven van den admiraal Michiel de Buy ter J. de Witte van Citters, Schipbreuk van de Dolfijn in 1694 Dr. A. J. C. Snijders en A. J. Wijnne, diverse overdrukken; Dr. T. W. T. Hunger, Erfelijkheid van verworven eigen schappen A. Hollestelle, De 3 merkwaardige schellingen, het schild, het lam en de gulden van gewicht: Mr. B. P. W. von Brucken Foclc en jhr. mr. W. H. HoeufftAu- tobiographische aanteekeningen van Mr. Arent Anthonie Boucke; Mr. R. Fruin, Schot en bede in Zeeland; Dr. W. N. Clemm, Die Gallensteinkrankheit van den heer A. L. Fokker te 's-Gravenhage3 gildeproe- ven van het boekdrukkersgilde van Mej. Baale te Amsterdam: haar academisch proefschrift voor de verkrijging van het doctoraat in de klassieke letteren Studia in Anytes poetriae vitam et carminum reliquias; Verslagen van het oudarchief van Middelburg sedert 1896; Mededeelingen van den Nederlandschen bond tot kinderbe scherming iVze beide geschriften werden met eenige oude processtukkenecu platte grond van Middelburg en een stempel, uit de nalatenschap van den heer J. O. van Nedcrveen aangeboden door den heer D. C. J. Scheele te Zwartsluis.

Archief | 1904 | | pagina 9