70 in de conclusie van de voornoemde aenteeckeningeende dat daeromme deselve Heeren deser stede gedeputeerden versocht waeren, de meergeseyde aenteeckeninge te lichten ofte ten minsten in de voorseyde poincten te dresserenwesthalven by de missive gerequireert wierdt dien aengaende naeder geautko- riseerdt ende gelast te werden. Waerop naer voorgaende lec ture van deselve missive mitsgaders van de voorseyde aenteec keninge gedelibereert wesende, is goetgevonden ende verstaen gelyck goetgevonden ende verstaen weidt mits desende voorseyde Heeren deser stede gedeputeerden te authoriseren ende gelastengelyck deselve geautkoriseert ende gelast werden by desen, de voorseyde aenteeckeninge soodanich te mogen dresseren ende versachten, als deselve oordeelen sullen, dat het respect ende aensien deser stadt mitsgaders de regeringe van dien lyden kan, ende waermede de voorseyde leden der hoochstgemelte vergaderinge contentement ende genoegen be lmoren te nemen. XII. Memorie voor de EAgtbHeeren commissarissen van wegens den stapel van Schotlant omme alles naer behooren op de bequaemste ende beste manieren te stabileeren ende vast te stellenom goede ordre ende regliement kiernae te voegen sonder de EHeeren meerder lastig te vallen des aengaende hier naemaels. 1 2). Een bequame en welgelegen kerk ende het kerkhof!' mette toebehoorte van dienende dat ten aldereerstenaenge- sien den predicant op spoedigste verwagt werdt. 2-3). Sorge te dragen, dat de geheele natie, onder de stapel sorterende, sullen vrygekouden werden van alle ac- Gemeentearchief: Copieboek blz. 168. 2) Zie Concordaat art. 4. 3) Zie Concordaat art. 20.

Archief | 1905 | | pagina 115