88 andren stont te comen, te willen schryven; dat liy alsdan aldaer wesen soude ende alles tot een goed ende prompt redres soude helpen contribueren, dat in syn vermogen was. Waerop gedelibereertende in aclitinge genomen synde de redenen, in de voorschreven resolutie van den IXen Maert geëx- presseert, is goetgevonden ende verstaen, gelijck goetgevonden ende verstaen wert by desen, geene resolutie aen den voor schreven heere Wilckej te verhantreycken ofte eenige specifique clachten aen de voorschreven vergaderinge van de Schotscke lioyale Steden te doenende vervolgens in soodanige termen als by den voorschreven heere Wilckej gerequireert wiert, niet te schryven, nemaer alleenlyck een corte missive van desselfs aencompste alhier, met relatie tot hetgene hem door de voor schreven heeren gecommitteerdensalsmede den gemelten heere Davidtson wegens de non-observantie van het geconvenieerde aen de Schotscke zyde wasbekent gemaeckt, sulcx ende gelyck hiernaer deselve missive volght ende geïnsereert staet. Ende werden verders de voorschreven heeren commissarissen tot de geseyde Schotse saken voor liaere genomen moeyte bedanckt, gelyck deselve bedanckt werden by desen. Missive aen de Schotse Eoyale Steden. Edele Wel Achtbaere Heeren, Dheer Davidson, onlanghs uyt Engelandt weder aenge- comen synde, heeft ons bekent gemaeckt, dat deselve by den Coninck van Groot-Brittagne kadde geobtineert syne dimissie van de functie van Conservateur van de Schotsche natie ende dat binnen weynigh daegen hier stonde te arriveren de heer Hërraey Wilckej, die tot syn successeur was gedesig- neertten welcken opsichte wy oock niet gemancqueert hebben op deerste aenkomste van den voornoemden heer Wilckej deselve te doen verwelkommen ende begroeten, sullende ons altyt zeer aengenaem wesen degenedie in de voorschreven qua- liteyt syne residentie binnen dese stadt sal comen te nemen. Maer dewyle ons tsedert het stabileeren van de stapel-court

Archief | 1905 | | pagina 124