149 stapelcontract, oock voor gerangeert sal werden gehouden een notaris, en dat denselven sal genieten alle sodanige privile giën ende vrydommengelijck by de bovengemelte twee arti- culen ten reguarde van de bediende aldaer staet uytgedruckt; en wert mitsdien by desen bet voorschreven 19 en 30 articul daermede voor sooverre geamplieert. fi. Wyders is noch goetgevonden ende geaccordeertdat den Heer Oonservateur sal genieten Sijn Edelheyts jaerlijcx tractement ofte honorarium, soo ende in dier vougen gelijck betselve by voorige Heeren Conservateurssyne predecesseurs is genooten geweest. 7. Ten laasten hebben partyën contractanten wedersijts haer by desen geobligeert ende verbonden om het voorschreven stapelcontract met alle dese voorenstaende separate articulen ten spoedigsten dat mogelij ck sal wesen, te doen ratificeren ende approberen, ider in den haaïen, daer betselve contract met de gemelte separate articulen geratificeert en geapprobeert moet werden. 4. Ampliatie van 1702. 1. Hat tot l) verclaringe van bet 5 articul 2), concer nerende bet poinct van de 3) vredemakers, werdt verstaan, dat van de drie Huytse commissarissen, by de magistraat aan te stellenniemant sal mogen sijn een lid vant collegie van burgemeesters en schepenen 4)dat in bet collegie van vrede makers altijt een van de Huytse commissarissen sal presideren, tsy dat den eysclier een Schotsman of Huytsman is; dat het- selve collegie altijt sal vergaderen op bet stadtbuys; dat de notulen en verbalen van de comparitiën altijt in Huyts sullen Het Contract van 1736 voegt hier in: elucidatie en. 3) Het Contract van 1736 voegt hier in vau het voorschreven stapelcontract. 3) Dit woord ontbreekt in het Contract van 1736. 4) De woordendat van de drie schepenen ontbreken in het Con tract van 1736.

Archief | 1905 | | pagina 185