XII Johanna Naber, Nederland tijdens de inlijving bij Frankrijk een compleet, exemplaar van De Navorscher'1 van de dames J. F en C. Galand te VGravenhage ter herinnering aan wijlen hun broeder Fred. Galand. De Zelandia Xllustrata ontving de volgende teeke- ningen en prenten eenige photo's van de in de koorkerk te Middelburg ge vonden graftogen, muurversieringen enz. Geschenk van den heer A. ïtademaker. Plan van restauratie van den gevel van de Bank van Lee ning 1905. Geschenk van den heer J. A. Frederiks. De buitenplaats //Noordhout" (4 gezichten). Het huis //der Boede'" (3 photographieën). De geschilderde behangsels op //der Boede" (3 photo's). Graf briefje voor Floris Beldloo om in de rechtnedergaande linie te gebruiken, 18 Augustus 1717 (Koorkerk). Portret van Petrouella Moens, met vers aan A. Uytenhove. Lijst en afbeeldingen van de in 1796 in Zeeland gekozen representanten ter Nationale Vergadering. De oorspronkelijke crayonteekening in kleuren van het portret van Andreas Andriessen, door G. Koeken 1795. Twee plattegronden van Middelburg. Geschenk van den heer J. A. Frederiks. Teekening van de Noorddam- of Veersche poort. Geschenk van mevrouw De HooghWolff. Teekening van den Korendijk Geschenk van dezelfde. Schets van het voormalig Vlissingsch Wagenplein. Geschenk van dezelfde. Gezicht op den singel bij de voormalige Langeviele-poort. Geschenk van dezelfde. Afbeelding van het stadhuis en de voornaamste kerken te Middelburgpen teekening Gezicht in het Bagijnhof te Middelburg. Portret van Jona Willem te Water.

Archief | 1906 | | pagina 10