Xt 'eapod Crustacea and of the hitherto unknown male of Spiron- tocaris rectirostris (Stimps.) from the Inland Sea of Japan, as also of a new Species of Palaemon from Darjeeling, Bengal; On Species of Crustacea of the Genera Ptychognathus Stimps. and Palaemon Pabr. from Christmas Island; Ueber einige Arten der Gattung Potamon Sav. von den Philippinen und von Kap York, Australien; Diagnoses of new Species of Macrurous De capod Crustacea from the //Siboga-Expeditiou"Synonymical Remarks about Palaemon neglectus nov. nom. and Palaemon Reunionnensis Hoffm.; Note sur Callianassa Pilholi A. M. Edw. de Pile Stewart, en Eine neue Siisswasserkrabbe aus China, Po tamon (Parathelphusia) Endymion n. sp,; Mej. Dr. A. Japikse, Strijd tegen verbruikscoöperatie; Dr. J. de Hullu, Daghregister van het casteel van Batavia 1656/7; C. de Waard Jr., Correspondentie van Descartes van 1618 en 1619, en Descartes en de brekingswet; L. Gilliodts van Severen, Cartulaire de Pestajile de Bruges; een exemplaar van de Zwolsche prachtuitgaaf van Jacob Cats, aangeboden door den heer J. C. Rijkens te Goes; eenige overdrukken van penningkundige brochures van mej. M. G. A. de Man W. K. P. Zwierzina, Nederlandsche penningen 1864-1898; Gedenkboek ter gedachtenis van het tweehonderdjarig bestaan der Israëlitische kerk te Middelburg; Mr. J. P. Cau, Armenzorg en volksverzekering; Mr. B. P. W. von Brucken Pock en P D. de Yos, Genea logie van het geslacht de Huybert; Tj. Kielstra, Beoordeeling van EL de Raaf, HerbarPs Meta- physica L. W. A. M. Lasonder, Registers van den burgerlijken stand in het Rijksarchief-dépot te Middelburg; Mr. R. Pruin, Het recht der stad Reimerswaal; Dr. A. II. Kan, een overdruk van een opstel in Onze eeuw over De opgravingen op Creta;

Archief | 1906 | | pagina 9