7 - fief 7e stuk. Mr. J. H. de Stoppelaar. Het papier in de Nederlanden gedurende de middeleeuwen. Met 16 uitslaande platen. Dr. A. A. Fokker. De ongezondheid van Zeeland. F. Ca land. Twee rekeningen der stad Hulst uit de eerste helft der XIVe eeuw. Nog eene (oudere) verordening (ordonnantie) op het delven, reeden en keuren van meecle in Zeeland. J. van der Baan. Philippus en Petrus Lansbergen. Eene bijdrage als toevoegsel aan die van dr. A. A. Fokker. Deel III (Uitgaaf 1873—1878). le stuk. Mr. G. A. Fokker. De lomberd en de bank van leening te Middelburg, Willem III en de Middelburgsche magistraat in 1686. Brief van J. Boreel (6 Mei 1608) en Testament van Adriaan Beverland, met inleiding van Mr MF. Lantsheer. Dr. H. Kern. Nertomarius. Dacinus. Inventaris van den boedel van Willem Symonsz. 155°- Inventaris van den boedel van mr Franchoys van Zandijck 1551 met aanteekeningen van mr. j. P. N. Ermerins. Mr. J. H. de Stoppelaar. Nehalennia-altaar. Met uitslaande plaat. 3e stuk. P. J. Neyt. De afdamming van het Sloe. Met chromolithographische teekening. J. H. van Dale. Naamlijst van de poorten, torens, steegers, markten, straten enz. der stad Sluis in het midden der 15e eeuw, verrijkt met eenige aanteekeningen. Met eene afbeelding van het zegel van 't am bacht der smeden en dat van de geestelijken der Onze-Vrouwenkerk te Sluis Mr. G. A. Fokker. Iets over de bevolking van Middelburg vóór 1795. Dr. J. C. de Man. Beenderen van den mammouth en van het uitgestorven rundopgevischt in den omtrek van Zeeland. 3e stuk. K. R. Pekelharing. In memoriam mr. M. F. Lantsheer. Met portret. Dr. J. C. de Man. Een elandshoorn, opgevischt in de Schelde; mede- deeling over eenige beenderen in of nabij Zeeland gevonden. Met eene plaat en houtsneden in den tekst. Mr. B. C. Cau. Eenige geschiedkundige bijzonderheden betreffende den polder Schouwen uit authentieke en andere geloofwaardige bescheiden in chronologische 01de verzameld. Dr. J. van Vloten. Uit Bellamy's nagelaten brieven en papieren. Met eene plaat en houtsneden in den tekst. Archief 1907. 13

Archief | 1907 | | pagina 207