X De bibliotheek ontving de gewone uitbreiding door ge schenken en ruiling van periodieke werken. Hier mogen afzonderlijk genoemd worden Dr. J. G. de Man, Sur quelques espèces nouvelles ou peu connues de nematodes fibres vivant sur les cötes de la Zélande Dezelfde, Observations sur quelques espèces de nematodes terrestres libres de File de Walcheren; Dezelfde, Contribution a la connaissance des nematodes libres de la Seine et des environs de Paris; Dezelfde, On a collection of Crustacea, Decapoda and Sto- matopoda, chiefly from the inland sea of Japan; with descrip tions of new species L. J. Kespers, Levensbericht van A. C. Broekman; Dr. C. P. Burger, Levensbericht van Prof. Dr. H. C. Eogge Prof. Dr. P. J. BlokLevensbericht van denzelfde T. Kielstra, Levensbericht van Jhr. L. Wichers; Dr. J. de Hullu, Levensbericht van P. Caland; H. J. E. Gerlach van St. Joosland, Levensbericht van A. J. A. Gerlach; Zes leerredenen van wijlen A. B ter Haar Romeny (waar onder zijne afscheidsrede te Middelburg) met inleiding door Prof. Dr. S. D. van Veen en levensbericht door H. J. ter Haar Komeny; H. M. Kesteloo, Het schuttershof te Domburg; W. O. Swaving, Yerslag van het gemeentearchief van Mid delburg (1905); Dr. H. T. Colenbrander, Gedenkstukken der Vaderlandsche geschiedenis, le deel, loopeude tot 1798; Prof. Antonio Favaro te Padua, eenige aankondigingen van het werk van C. de Waard Jr., De uitvinding der verrekijkers; Dr. C. Easton, Eene beoordeeling van hetzelfde werk; C. van EpenKlaagzang op den storm- en watervloed te Ylissingen in 1708, geschenk van de Dames Kembges te Goes; J. Yerheul Dz., De kerk te 's-Heer-Arendskerke, overgedrukt uit de werken van de Maatschappij tot bevordering der bouwkunst;

Archief | 1907 | | pagina 8