Mr. S. de Wind. Iets over de oude baksteenen met verheven beeldwerk, voorhanden in het Zeeuwsch genootschap. Mr. S. de Wind. Mededeelingen omtrent den landreiziger Samuel van de Putte. Mr. S. de Wind. Over den Codex Sancti Bavonisinhoudende: Vita Karoli Magni enz., berustende op het raadhuis te Middelburg. Jhr. mr. Paspoort van G rijps kerke. Bijdrage betrekkelijk het ont staan en de trapsgewijze uitbreiding der stad Middelburg in vroegere eeuwen. Met eene kaart. J. P. van Visvliet. Mededeelingen omtrent een oud zegel of stempel, onlangs te Sluis gevonden. 2e stuk. Jhr. C. A. Rethaan Macaré. Tweede verhandeling over de bij Dom- burg gevonden Romeinsche, Frankische, Brittanische en andere munten. Met platen. 3' stuk. J. P. van Visvliet. Historische beschrijving der voormalige stad Reimers- waaluit onuitgegeven archieven dier stad, berustende in het provinciaal archief van Zeeland. Mr. S. de Wind. Mededeeling omtrent een bundel autographen uit de XVIe eeuw, deels in cijferschrift vervat, en berustende op het provinciaal archief van Zeeland. Mr. S. de Wind. Levensschets van den generaal-majoor P. J. Ackermans. Mr. A. J van Deinse. Over het strandrecht, zooals het voorheen in Zeeland geldende was en uitgeoefend werd 4° stuk. J. P. van Visvliet. Over de belangrijkheid der oude charters berustende in het provinciaal archief van Zeeland, en bijzonder over een privilegie, door bisschop Jan van Nassau, in den jare 1271 aan de abdij van Middelbuig verleend. W. te Water. Lijst van Zeeuwsche edelen, door geleerdheid lofwaardig. Jhr. C A. Rethaan Macaré. Eene heidensche offerplaats op Walcheren. Met eene plaat. 5C stuk. H. Q. Janssen. Dr. Johannes ab Utrecht Dresselhuis. Lijst der werken en geschriften van dr. J. ab Utrecht Dresselhuis. Dr. A. A. Fokker. Philippus Lansbergen en zijne zonen Pieter en Jacob. Bijdrage tot hun leven. A. Galand. Proeven betreffende eenige belangrijke punten der aan zee of aan de monden der rivieren liggende polders. Met tabel en kaart. J. Fransen van de Putte. Verslag der pleglige onthulling van het

Archief | 1908 | | pagina 227