gedenkteeken opgerigt door dc vrienden en vereerders van wijlen dr. J. ab Utrecht Dresselhuis. Deel II (1866—1869). 6° stuk. A. Magielse. Middel van stroomafleiding tot ontzet der aangevallen oevers in Zeeland. Mr. J. Verheye van Citters. Vier verhandelingen: I. over de vroon- leen-, haymau- en vrijlanden in Zeeland5 II. over de dijkagiën van Wal cheren; III. over de dijk- en waterpenningen; IV. over het regt van dijkvelling. Met 2 gekleurde platen. Dr. J. C. de Man. Beschrijving van eenige in het strand van Walcheren gevonden schedels en van een cranium osteoscleroticum. Met 2 platen. IC. R. Pekelharing. Bijdragen voor de geschiedenis der hervorming in Zeeland, 15241572. Mr. G. A. Fokker. De oudst bekende keur op het bereiden van en den handel in meekrap in Zeeland. 7U stuk. Mr. J. H. de Stop pel a ar. Plet papier in de Nederlanden gedurende de middeleeuwen. Met 16 uitslaande platen. Dr. A. A. Fokker. De ongezondheid van Zeeland. F. Cal and. Twee rekeningen der stad Hulst uit de eerste helft der XlVe eeuw. Nog eene (oudere) verordening (ordonnantie) op het delven, reeden en keuren van meede in Zeeland. J. van der Baan. Philippus en Petrus Lansbergen. Eene bijdrage als toevoegsel aan die van dr. A. A. Fokker. Deel [II (1873—1878). le stuk. Mr. G. A. Fokker. De lomberd en de bank van leening te Middelburg. Willem III en de Middelburgsche magistraat in 1686. Brief van J. Boreel (6 Mei 1608) en Testament van Adriaan Beverland, met inleiding van Mr. M. F. Lantsheer. Dr. H. Kern. Nertomarius. Dacinus. Inventaris van den boedel van Willem Symousz. I55°- Inventaris van den boedel van mr. Franclioys van Zandijck 1551 met aanteekeningen van mr. J. P. N. Ermerins. Mr. J. PI. de Stop pel a ar. Nehaleunia-altaar. Met uitslaande plaat. 2° stuk. P. J. Neyt. De afdamming van het Sloe. Met chromolithographische teekening.

Archief | 1908 | | pagina 228