Ill mr. E. Dull eene niet verplichte lezing ten beste, getiteld: Twee dagen te Bayreuth in 1904. De Wagner-Festspiele Tannhauser en Parsifal. In alle vergaderingen werden de ingekomen geschenken ter tafel gebracht en in het bijzonder de boekwerken besproken door den Voorzitter, den heer mr. ft. Fruin. In het personeel der conservatoren kwam geene veranderingzoodat dit thans samengesteld is als volgt Zelandia illustrata: de heer M. Fokker. Penningen en munten: Mej. M. G. A. de Man. Geschiedkundige voorwerpen en zeldzaamhedende heeren J. A. Frederiks en mr. B. F. W. von Bracken Fock. Fossilia (alle in den grond of het water gevonden voorwer pen, de zoogenaamde steenen kamer): de lieer J. A. Frederiks. De ouderwetsche kamer: de heeren J. A. Frederiks en mr. B. F. W. von Brucken Fock. Porselein en aardewerk: de heer mr. W. Polman Kruseman. Ethnographische voorwerpen: de heer L. A. E. van der Ley. Zoölogie (voor zoover niet onder andere verzamelingen be- hoorende)de heer dr. J. O. de Man. Opgezette vogels: de heer W. Chr. Noske. Entomologie: de heer W. Chr. Noske. Conchyliënde heer J. C. van der Harst J.Jz. Mineralia en voorwerpen van geologischen aard: de heer dr. R. van der Laan. Botanica: Mej. A. P. Ogterop. Schilderijen, platen en portretten, niet tot de Zelandia illustrata behoorende: de heer mr. W. Polman Kruseman. De oudheidkundige commissie is samengesteld uit de HH. jhr. mr. A. van Reigersberg Versluys, voorzitter, mr. B. F. W. von Brucken Fock, J. H. C. Heyse, Henri Tak en J. A. Frederiks, secretaris. De commissie van redactie voor het Archief

Archief | 1908 | | pagina 5