42 Daer comt nocli bydat de branche van Sandijck ende Yan dkr Hooghe hun waepen eveneens gevoert hebben als de branche van Borssele van Brïgdamme, te weten Bors sele ende en chef trois estoiles cimier de ossencop somtij ts tusschen twee vleugelen ende somtijts niet, ende voor sup port de leeuw. Soo vmde noch besegelde brieven ende in roo- den wasche oick de segelen van Claes van Borssele van San dijck, heere van leverskercke, van den jaere 1429, van Jacob van Borssele, heere in Cle- verskercke, van den 14 Augus tus 1438 van sijn soon Adri- aen van den 21 April 1477 in roode wasche gelijck de vol gende ende van die sijn soon Joos van der Hooghe van den 1 Mey 1498, noch van Adriaen van der Hoogiie Joos'soone endeVdan de branche Yan der Hooghe beginnen met Adriaen Jacobs soone, den eersten heere van der Hooghe in die bran che, soo siet men, dat de bran che Yan der Hooghe laest comt uyt Borssele van San dijck. Yan de outste branche van Brïgdamme is aireede ge- sproocken. Daer comt noch bydat de branche van Sandijck ende Yan der Hooghe hun waepen eveneens gevoert hebben als de branche van Borssele van Brïgdamme, te weten Bors sele ende en chef trois estoiles, cimier de ossencop somtijts tusschen twee vleugelen ende somtijts niet, ende voor sup port de leeuw. Soo vinde noch besegelde brieven, de segelen van Claes van Borssele van Sandijck, heer van Clevers- kercke, van den jaere 1429, van Jacob van Borssele, heere in Cleverskerckevan den 14 Augustus 1438, van sijn soon Adriaen van den 21 April 14-77 in roode wasche gelijck de volgende, ende van die sijn soon Joos heer van der Hooghe van den 1 Mey 1498, noch van Adriaen heer van der Hooghe joos-1 soone

Archief | 1908 | | pagina 90