VII Doorsnede van de kerk te Zoutelande. Kermis en ringrijden te Oost-Sonburg. Aquarel van Kimmel. Boerin van Walcheren. Bijvoegsel Kroniek 17 October 1897. Arnemuiden op het eiland Walcheren. Geschenk van den heer A. T. A. Wagtho. De Abdijtoren te Middelburg in doorsnede, 60 voet op 16 centimeter. Gezicht op het bolwerk tusschen de Vlissingsche poort en de St. Geertruids-barrière te Middelburg. J. Pelgrom, 1859. Gezicht op den buitensingel tusschen de Seis- en Langeviele- barrières. J. Pelgrom, 1859. Ruïne van de kerk te Bakendorp. Gezicht van de kazematten op het Beursplein, de Wester haven en de Bierkaai te Vlissingen. Gezicht op de Dokkade en het arsenaal te Vlissingen met omgeving voor den aanleg der spoor- en kanaalwerken. Stamboom van het huis Oranje-Nassau. Geschenk van de Naamlooze Vennootschap A. Driessen's Cacao- en Chocolaad- fabrieken te Rotterdam. Gezicht van de stad Goes, uit het zuidwesten te zien. Gezicht van den gortmolen //de Grinadier" (te Goes)uit het oosten te zien. Gezicht op het wachthuis //de Nollen" te Vlissingen. Gezicht op Rammekens. Gezicht op het wachthuis bij Vlissingen. Meybint van de Spijkerbrug, A. 1781. Vervallen kerk te Brigdamme, 1751. Teekening van A. Schouman. Naamlijst van alle predikanten der Ned. Herv. kerk te Middelburg van 1574 af met kerkhistorische aanteekeningen door A. Rademaker. Geschenk van denzelfde. Platz von Veere auf Zeeland, naar eene schilderij van J. van der Heijde in de Gemaldegalerie te Karlsruhe. Afbeelding van 4 versierde balksleutels, afkomstig uit het

Archief | 1908 | | pagina 9