48 Donné en notre ville de Malines le XXIe jour de Mars Fan de graee mil quatrc eens quatre vins et quatorze et des règnes de nous roy, assavoir de celui des Romains le dixiesme et des dits de Hongrie etc. le cinquiesme. Op de vouw: Par le roy et monseigneur Parchiduc la relacion du conseil Haneton. Op den rugHulst. Octroy van den onghelde van vier jaer up tcoren, huusen eude andre. 1494. Origineel op perkament; aan dubbelen staart geschon den zegel in roode was. 68. Meebeden 1495 Juli 24. Dezelfden vergunnen aan Christoffel de Winter baljuw van Hulst te blijven, niet tegenstaande hij in die stad is geboren. Donné en notre ville de Malines le XXIIIIe jour de J uillet Pan de grace mil CCCO quatre vings et quinze, et des règnes de nous royassavoir de celluy des Komains le Xme et des dits d'Unguerie etc le Yme. Origineel op perkament met gebroken zegel in roode was aan afgesneden strook; Stadsprivilegiën n°. 1 f. 90vo. Uitgegeven: G. C. A. Juten, A. w., blz. 48. 69. Brussel 1497 Augustus 20. Philips de Sciioone staat toe, dat Hulst de betaling der lijfrenten voor 3 jaren uitstelt. Donné en notre ville de Bruxelles le XXnie jour d'Aoust Pan de grace mil CCCG quatre vings et dix sept. Origineel op perkament met een gebroken zegel in roode was aan afgesneden strook. 70. Brussel 1498 Augustus 10. Dezelfde geeft verlof aan Willem de Bock om baljuw van Hulst te blijveu, niet tegenstaande hij eene zoutneering heeft. Donné en notre ville de Brucelles le Xe jour d'Aoust Pan de grace mil quatrc eens quatre vins et dix hu it.

Archief | 1909 | | pagina 86