56 dack van Meye int jaer ons Heeren duysent vijfhondert negen en veertich. Origineel op perkament met een gebroken zegel in roode was aan dubbelen perkamenten staart. 89. Brussel 1550 September 26. Dezelfde staat het verzoek van Hulst toe, dat //van den appoinctementen op sententiën diffinitifven off interlocutoiren hebbende cracht van diffinitifveby den voornoemde van de wet van Hulst gheghe- ven ende ghewezen up processen behoirlick ende vulcomelick beleet in ghesckrifte of daerof de procedueren gheregistreert sijn by kuerlieder clercq of greffier in den registreninhoudende de meriten ende ghelegenthede van der litigieuse saecke van den partyën, sal gheappelleert off gliereformeert wesen an onsen Rade in Ylaenderen. Ghegeven in onse stede van Brussele den sessentwin- tichsten dach van September int jaer ons Heeren duust. vijfhondert vijftich. Ende was ghezeghelt met eenen seghel van rooden wasse uythanghende in dobbelen steerte van parchemine. Stadsprivilegiën n°. 1 f. 3°. 90. Mechelen 1555 Februari 5.-Dezelfde doet uitspraak in het geschil tusschen Pieteii de Cock en Gilles Gi-ieerolf. Gegeven in onser stadt van Mechelen den vijfsten dach van Februario int jaer ons Heeren duysent vijfhondert vier en vijftich. Origineel op perkament, waarvan het zegelis afgevallen. 91. Mechelen 1555 September 17. Dezelfde doet uit spraak in het geschil tusschen Jan van den Broecke en Cornelis Roelant. Gegeven in onser stadt van Mechelen den XVIIen dach van September int jaer ons Heeren duysent vijfhondert vijf en vijftich. Origineel op perkament, waarvan het zegel is afgevallen.

Archief | 1909 | | pagina 94