VI De Zelandia illustrata ontving de volgende af beel dingen, drukwerken en kaarten: Het geschenk der Zeeuwsche vrouwen bij de geboorte van Prinses Juliana. Frontispice van het in 1909 gerestaureerde gebouw, waarin de Provinciale Bibliotheek, H 13. De Turf kade te Middelburg, bijlage van: Het Leven. Photo van bronzen voorwerpen, gevonden te Domburg. Draagteeken van de voorm. schutterij van de Edele Cruys- of voetbogen te Goes. Geschenk van mej. M. G. A. de Man. Schutterspenningen van Veere. Geschenk als boven. Afbeelding van den koperen drager van de doopvont in de Nieuwe kerk. De afgebroken hofstede >/de Bruynvis" te Brigdamme. Ge schenk van mej. M. G. A. de Man. Gezicht op de Markt te Middelburg, 1847. Het stadhuis van Vlissingen, na het bombardement. Tee- kening in O. I. inkt van J. H. Koekkoek. De ruïne der Oostkerk te Vlissingen na het bombardement in 1809. Teekening in O. I. inkt van J. H. Koekkoek. De ruïne van het Arsenaal te Yeere na de beschieting in 1809. Teekening in O. I. inkt van J. H. Koekkoek. De Noordstraat te Vlissingen na het bombardement in 1809. Teekening in O I. inkt van J. H. Koekkoek. De Walstraat te Vlissingen na het bombardement in 1809 Teekening in O. I. inkt van J. H. Koekkoek. Afbeelding van de graftombe van Bodewijk van Brugge en zijne gemalin Margaretha van Borssele, dochter van Hendrik van Borssele, heer van Veere, en van Johanna van Ha lewijn. 't West-Indische huis te Middelburg. Gekleurde teeke ning. Afbeelding van het vlaggeschip van Michiel Adriaansz. de Buyter, «De Zeven Provinciën". Copie naar eene teekening van W. van de Velde.

Archief | 1910 | | pagina 14