VII Ordre van de scheeps-vlootzooals die onder liet beleyt van Z. K. II. den Heere Prince van Oranje, den 11 November 1688 uit Hellevoetsluys na Engelandt is gezeylt, (Het eerste eskader stond onder bevel van den luitenant-admiraal Cornelis Evertsen, zoon van Cornelis, den oude.) Dodelycke uytgang van Syn Hoogheyt Ered. Henrik Prince van Oranje etc. Anno 1647. (Tegenwoordig was Jacob Cats.) Grafschrift op den dood van Hermannus Huydekoper. Wapenkaart van de burgemeesters van Middelburg tot 1908. Hoogkamer te Vosmeer op 't Eyland Thoolen. Origineele teekening in sepia door A. Rademaker (16751735). üe Smalle-, Bier- en Bellamykaden te Vlissingen in 1908/9. De Rammekenspoort te Vlissingen en hare omgeving vóór 1870, De Hoofdwacht te Vlissingen. Poortje op de hofstede //Baskensburg" onder Vlissingen. Geschenk van den heer H. P. den Bouwmeester. Afbeelding van '/het Hooge Huis" te Sinoutskerke 1624, afgebroken in 1909. Geschenk van den heer JPilaar te Goes. Afdruk van den «Princelycke Almauach" van 1673waarop naast Prins Willem IIIde portretten van de RuyterEvertsen Bankert e. a. Portret van Willem van Blois van Treslong, U-Admiraal van Zeeland. Draagteekens enz. van rederijkerskamers in Nederland, waar onder van Nut en Vermaak en van Concordia te Middelburg. Album van Vlissingenbevattende 12 afbeeldingen van open bare gebouwen, plaatsen enz. Geschenk van den heer C. A. Kalbfleisch aldaar. Plattegrond van Vlissingen 1909. Vier kaarten van Schouwen uitMr. A. J. P. Eokker's Schouwen vóór 1600. Geschenk van den schrijver. Placaat van de S. G. der Ver. Nederlanden op de vreemde en cours houdende schellingen. Onder de afgebeelde schellingen bevinden zich 2 Zeeuwsche.

Archief | 1910 | | pagina 15