VII Sinte jans baptisten avont, als alle kersten in vroechd ende in blyscappen pleghen te wesen in die ere sijnre gheboorten. Yauden begbynne der werelt waren glieleden tot desen daghe Vm jare ende V [c ende jaer IX maent". Uit eene aanteekening blijkt, dat de Bijbel in het bezit geweest is van Gerlacb Radermacher, geboren in 1460; deze trouwde met Mechtel van der Haegen en woonde op de Markt te Aken in bet buis //De Wildeman/'' Uit hen sproten de volgende generaties 1°. Mr. Wilhelm Radermacher, getrouwd met Maria Huppers; 3°. Johan Radermacher, getrouwd met Johanna Racket; 3°. Daniël Radermachergetrouwd met Maria de Looper 4°. Johan Radermacher, getrouwd met Maria van der Stringe; 5°. Daniël Radermacher, getrouwd met Maria Beeckman; 6°. Samuel Radermacher, getrouwd met Maria Elizabeth de la Rue; 7°. Daniël Radermacher, getrouwd met Suzanna Libertina Boogaert 8°. Samuel Radermacher voornoemd De rechthebbenden, die de schenking aan het Zeeuwsch Ge nootschap dedenwaren Jhr. mr. Pranciscus Hubertus Radermacher Schorer van Nieuwerkerkte Utrecht; Jhr Mr. Christiaan Matthias Reinier Radermacher Schorer, te de Bilt; Jkvr. Wilhelmina Maria Jeanne Elisabeth Radermacher Schorer, te Yelp; Jhr. Cornelis Johannes Radermacher Schorer, te Zeist; Jhr. Marie Elise Radermacher Schorer, te Yelp; Yrouwe Anna Brigitta van Westervelt Sandbergechtgenoote van Alexander Wilhelm Frederik Baron van Yoorst van Lijn den te Ubbergen; Heribert WTillem Aleid Baron van Wrestervelt Sandberg, te Nijmegen;

Archief | 1911 | | pagina 15