Van deze reeks zal jaarlijks een deel, bevattende het jaarverslag en verschillende bijdragen, verschijnen. 1903. Van den Jordaan tot de Schelde (bladzijden uit het Middelburgsch archief), door H. L. de Leeuw. Walcheren in 1778, door dr. L. Wagen aar. Bijdragen tot de geschiedenis van den Schotschen stapel te Vere, mede gedeeld door J. W. P err els, Ilil. Een brief van Philippus van Lansbergen, medegedeeld door mr. R. F ruin. 1904. Onderzoek naar de eerste omwalling en omgeving der stad Middelburg, door P. K. Dommisse. Met drie schetsteekeningen en drie uitslaande platen. 1905. Een foutief epigram op een der Middelburgsche tapijten, door dr. J. G. Vo g 1 er. Gosuinus a Buitendijck, door N. M. de Ligt. Bijdragen tot de geschiedenis van den Schotschen stapel te Dordrecht, medegedeeld door J. L. van Dalen. Bijdragen tot de geschiedenis van den Schotschen stapel te Vere, mede gedeeld door J. W. Perrels, IV. Wat zijn »nieuwe erften"? door A. A. Beekman. 1906. De leerlingen van het Middelburgsch gymnasium van 1629 tot 1905 door dr. J. G. V o g 1 e r. Huibert Jacobus Budding en zijn kring (18341839). Eene bladzijde uit de geschiedenis van de Afscheiding in Zeeland, uit oorspronkelijke be scheiden beschreven door D. de Rijcke. De prins van Oranje en de Schotsche stapel te Vere in 1668, door dr. N. Japikse. 1907. Bijdrage tot de oudste geschiedenis van den polder Walcheren, door dr. E. Wie rsum. De leprozen te Middelburg, door H. M. Kesteloo. Varia (Margiiete van Aerselle. Het geslacht van Westkerke. Sen tentie van Dierick Andriesz. De kanunniken der Middelburgsche abdij in 1579. Vragen, bij den ondertrouw in de Hervormde gemeente te Sluis oudtijds in gebruik. Eene beschrijving van Zeeland uit de eerste helft der 13e eeuw). 1908. De oorsprong der familie van Borssele van der Hooghe, door mr. R. Fruin.

Archief | 1911 | | pagina 237