Een Zeeuwsche kalender uit de 16e eeuw, door dr. E. Wiersum. George Hughes Worsley (a self-constituted preacher). Eene bladzijde uit het verleden der Engelsche gemeente te Middelburg, door D. de Rijcke. Stukken betreffende den stormvloed van 1530, medegedeeld door mr. R. Frui n. Varia (Brieven, door de Zeeuwsche afgevaardigden te Delft aan de Staten van Zeeland gezonden na den moord, gepleegd op prins Willem I). 1909. Lijst van charters berustend in het stedelijk archief van Hulst, bewerkt door G. C. A. Juten. De kroniek van Pieter Joossen Altijt Recht Hout, medegedeeld door mr. R. Fruin. Acta der Zeeuwsche synode van 1638, medegedeeld door dr. L. W. A. M. Las on der. De oorsprong der familie Van Borssele van der Hooghe, door mr. R. Fruin (Nalezing). Varia (De abten van Middelburg, vermeld in het necrologium der abdij van Park. Margriete van Aersselle. Jacob van üeventer's kaart van Zeeland). 1910. Levensbericht van dr. J. C. de Man, door mr. W Polman Kruseraan. De ambachtsheerlijkheid van Oud-Ylissingen en de wording van Nieuw- Vlissingen, door P. K. Dommisse. Met twee uitslaande platen. Mr. Laurens Pieter van de Spiegel en zijne tijdgenooten (1737 1800). Uit de nagelaten papieren van den raad pensionaris toegelicht door mr. G. W. "V re ede. 4 dln. (1874—1877) 't Graafschap van Zeeland, beschreven door Jacob van Grijps- kerke, uitgegeven door J. P. van Visvliet en J. C. Al- tor ffer (1882). Levensberichten van Zeeuweuzijnde een vervolg op P. de la EueGeletterdStaatkundig en Heldhaftig Zeelanddoor P. Nag tg las. 2 dln. (1890, 1893). Geschiedkundige beschrijving van Tholen en omstreken, door A. Ilollestelle (1897). Levensberichten van Zeeuwsche medici, bijeengebracht door wijlen dr. Adr. A. Fokker, bijgewerkt door dr. J. G. de Man (1901).

Archief | 1911 | | pagina 238