LIII Genealogiscli-heraldisch genootschap: „De Nederlandsche Leeuw," te 's-Gravenhage. Betaafsch genootschap der proefondervindelijke wijsbegeerte, te Botterdam. Rotterdainsch leeskabinet, te Botterdam. Provinciaal Utrechtsch genootschap van kunsten en weten schappen, te Utrecht, Historisch genootschap, gevestigd te Utrecht, Koninklijk Nederlandsch meteorologisch instituut, te Utrecht. Rijkslandbouwschoolte Wageningen. ï'riesch genootschap van geschied-, oudheid- en taalkunde, te Leeuwarden. Natuurkundig genootschap, te Groningen. Provinciaal museum van oudheden in Drenthe, te Assen. Provinciaal genootschap van kunsten en wetenschappen in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch. Tijdschrift „Taxandriate Bergen op Zoom. Tijdschrift „De Navorscher," te Amsterdam. Société historique et arcliéologique dans le duché de Limhourg, te Maastricht. Limburg, provinciaal genootschap voor geschiedkundige weten schappen, taal en kunst, te Roermond. Het Natuurhistorisch genootschap in Limburg, te Maastricht. Adressen-afdeeling van het Centraal Bureau voor Persinlich tingen, te Amsterdam. Vereeniging „Koloniaal Instituut," te Amsterdam. Bondsbestuur van den Nederlandschen Zionistenhond te Rot terdam, ten behoeve van de Universiteitsbibliotheek te Jerusalem. OOST-INDIË. Bataviaasch genootschap der kunsten en wetenschappente Batavia. WEST-INDIË. Geschied-, taal, land- en volkenkundig genootschap, te Willem stad. BELGIË Académie royale des sciences, des lettres et des beaux arts de Belgique, te Brussel.

Archief | 1914 | | pagina 55