68 Door die zelfde Inligting bestuurt, Zegenpraalde wij, ten genoegen van het voornaamste en beste gedeelte van dat volk dat wij Representeerenover de Geestelijke Aristocratie, die zig in onse Kerkgemeente het Hoofd begon op te steeken. Beide Zaaken zijn naar den wensch onser Brave Burgerij uitgevallenEn daar gestelt. Voor dit oogenblik is ons nog over U onsen hartelijken Dank te betuigen, voor de Bereidwilligheid die Gij tot hier toe voor onsen voortijts gelasterd en stompgehoudene Burgerij hebt betoond; Gij hebt een vaderlandsch Hart, Burger, Gij hebt de aandoeningen gevoeld doen de vrijheit zegenpraalde, die zelfde aandoeningen waren de onse, Oogen vol van vreugde traanen zijn door ons bij de zegenpraal van 's volks Regten aan de vrijheit, 't Vaderland en u op gedragen. Vaart voor Brave Man! zoo als gij begonnen hebt, Laat niets U doen beswijken, Leeft Langer dan wij, Gij zijt Nuttiger voor het vaderland, en zorg in dien Post, waar in de God der vrijheid U stelde, dat wij niet worden gedrukt, terwijl wij als vrije Bataven, onder het genot der vrijheit, uwer altoos zullen gedenken, tot dat wij na de Zaligheit onser Zielen, door het geloof in Christus te hebben vast gemaakt dit thans gelukkig Vaderland ver- laatende onse Laaste Zugt voor vrijheit, vaderland en U opzenden. West Cappelle De Leden der Municipaliteit den 10 July 1795. der Stede West Cappelle Willem Serlé Wm. L". Roelse Geruit van Sighem Hein de Witte Dingeman Pibter Looijse George Willem Thiel Salomon Boisserolle Bart Dikstaal Reeds is vermeld, dat Van der Palm den len Juni 1795

Archief | 1917 | | pagina 114