XVII Een klein broekgespje. Merk: burcht van Middelburg en drukletter H. Een paar ronde broekstukken, voorstellende bet gekroonde wapen van Nederland met koordrand. Merken G B W en drukletter T. 83 Een paar platte, ronde broekst ukken, waarop afgebeeld naar rechts een gekroonde geharnaste ruiter met pruik, te paard. Omschrift onduidelijk. De buitenrand is eenigszins gegraveerd. MerkenI T O en jaarletter E. Een paar klepstukken van hetzelfde type. Onder den ruiter in Romeinsche cijfers 1711. Een der beide platen van een nog kleiner broekstuk, waarop een naar links gewenden ruiter. Zonder omschrift. Merken vier sterren, anker en jaarletter A of V. Een paar broekstukken. In bet midden een schip met volle zeilen, door een lauwerkrans omgeven. Op den boeg „Vivat O". Boven het schip een lint, waarop: NEEDER-LANTS- WELVAAREN. Merken: vier sterretjes, anker, jaarletter A. Een paar opengewerkte draadwerksclie broekstukkeu. Merk een Gotische R N. Een paar opengewerkte, draadwerksche broekstukken. Bolle en platte, ruitvormige versierselen. Fijne kettingrand. Op den steel Gotische P, andere merken onduidelijk. Een paar geheel gesloten bolle broeksknoopen, waarop eene bijbelsche voorstelling. Hieromheen een gegraveerde en een kabelrand. Merk B. Op den ring de jaarletter Gotische Z. Een paar bolle broeksknoopen, tiligraanballetjes in gegraveerden rand, waaromheen een zware kabelrand. Merk(op den ring) een Gotische Z. Een gespje voor versiering van een hoed. Een toetser voor meekrap. Merken C T en drukletter C. Een naaldenkoker met gedreven figuurtjes. Gemerkt K. Een scheede van segrijnleder met zilver beslag, aan een zilveren ketting, waarin mes en vork met zilveren heften. Meesterteeken onleesbaar. Schrijfletter I. 35 filigraanknoopen. 2 bolle knoopjes. Archief 1921. b

Archief | 1921 | | pagina 25