XVII het Archief van de jaren 1919, 1920, 1921 en 1922; ik kan hier nog bijvoegen, dat de vogelcollectie door mij is opgesteld volgens den gedrukten catalogus; eveneens de verzameling der mineralen. In den gedrukten catalogus der oudheidkundige verzameling heb ik de aanwinsten op palaeontologisch gebied schriftelijk toe gevoegd. Eveneens staan deze vermeld in de lijst van ingekomen voorwerpen, die door den concierge wordt bijgehouden". De (tijdelijke) opvolger van den afgetreden conservator heeft geen verslag ingezonden. De volgende aanwinsten werden verkregen. Yan Jhr. E. Boddaert een jonge haai, aangespoeld bij Domburg. Van den heer C. D. A. Bout te Fak-Eak eene verzameling vogelhuiden van NieuV'-Guinea. Yan de erfgenamen van wijlen JProf. S. Lako eene verzameling Europeesche kevers in kast. Door bemiddeling van den heer A. van der Weijde te Ellemeet werden eenige beenderen van menschelijke skeletten verkregen, opgegraven bij het oude Koudekerke op Schouwen. Ook de conservatrice van het Zeeuw sch herbarium heeft geen verslag ingezonden. Medegedeeld kan worden, dat door de erfgenamen van wijlen Prof. S. Lako een aantal omslagen met gedroogde planten werd geschonken, die nog nader moeten worden onderzocht. Het Archief van 1922 bevat: Jaarverslag over 1921/2. Zeeuwsch-Vlaanderen, Westelijk deel, vóór en tijdens de Fransche overheersching, door Mr. P. J. van Bortel. De vroegere Portugeesch-Joodsche gemeente en de kerkeraad der Hervormde gemeente te Middelburg, door J. II. van 't Hoff. Hermannus Eaukelius, door Dr. A. A. van Schelven. Eranciscus Gomarus, door Dr. A. A. van Schelven. Archief 1923 b

Archief | 1923 | | pagina 27