90 Visvliet, J. P. van. Mededeeling omtrent een oud zegel of stempel onlangs te Sluis gevonden. Methaan Macaré, G. A. Tweede verhandeling over de bij Domburg gevonden Roméinsche, Prankische, Brittannische en andere munten. Met platen. Visvliet, J. P. van. Historische beschrijving der stad Reimers- waal uit onuitgegeven archieven dier stad, berustende in het provinciaal archief van Zeeland. Wind, S. de. Mededeeling omtrent een bundel autographen uit de XVIde eeuw, deels in cijferschrift vervat, en berustende op het provinciaal archief van Zeeland. Wind, S. de. Levensschets van wijlen den generaal-majoor P. J. Ackerrnans, Directeur van het Zeeuwscli Genootschap der Weten schappen. Deinse, A. J. van. Over het strandregt, zoo als het voorheen in Zeeland geldende was en uitgeoefend werd. Visvliet, J. P. van. Over de belangrijkheid der oude charters, berustende in het provinciaal archief van Zeeland, en bijzonder over een privilegie door Bisschop Jan van Nassau, in den jare 1271 aan de abdij van Middelburg verleend. Water, W. te. Lijst van Zeeuwsche edelen, door geleerdheid lofwaardig. Itethaan Macaré, C. A. Eene heidensche offerplaats op Wal cheren. Met een plaat. Janssen, H. Q. Dr. Johannes ab Utrecht Dresselhuis. Janssen, H. Q. Lijst der werken en geschriften van Dr. J. ab Utrecht Dresselhuis. Fokker, A. A. Philippus Lansbergen en zijne zonen Pieter en Jacob. Bijdrage tot hun leven. Galand, A. Proeve ter beantwoording van eenige aan het Zeeuwscli Genootschap ingezondene vragen, betreffende eenige belangrijke punten der aan zee of aan de monden der rivieren liggende polders. Met fig. Fransen van de Putte, J. Verslag der plegtige onthulling van het gedenkteeken opgerigt door de vrienden en vereerders van wijlen Dr. J. ab Utrecht Dresselhuis.

Archief | 1924 | | pagina 146