BIJLAGE II tot het verslag der Commissie voor Zeeuwsche Eolklore. Lyst der donateurs. Mr. M. O. van der Minne, Middelburg. Jhr. W. Z. van Teijlingen, Oostkapelle. Joh. Hoogenboom, Renesse. K. J. A. G. Baron Gollot d'Escury, Kloosterzande. Mr. P. Dieleman, Middelburg. W. Hioolen, Middelburg. Mr. R. M. van Dusseldorp, Middelburg. J. H. Blum, Duinvliet bij Domburg. J. B. Boiisson, Vau Eeghenstraat 100, Amsterdam. BIJLAGE ILI tot het verslag der Commissie voor Zeeuwsche Eolklore. Lyst der correspondeerende leden. D. II. van Zuijen, Burgemeester, Breskens. P. C. Labrijn, Inspiecteur Directe Belastingen, Goes. H. G. Horninge, Burgemeester, Arnemuiden. Dr. Eolmer, Voorzitter Vreemdelingenverkeer, Driewegen. Mej. P. van den Hoek, Klein Buitenrust, Oude Vlissingsche weg, Middelburg. C. Zandee Az., Burgemeester, Kloetinge. IV. G. Boot, Burgemeester, Burgh. E. P. Polderdijk, Nieuw- en St. Joosland. Joh. Hoogenboom, Architect, Renesse. H. M. Markusse, Notaris, Kortgene. A. E. Hanssens, Burgemeester, Stavenisse. P. J. J. Dekker, Secretaris Z. L. M. O. Zuid-Beveland, Wemeldinge. Louis van Waesberghe, Bankier, Hulst. W. A. van den Boggende, Axel. J. Mijs, candidaat Notaris, Oostburg. E. C. IV. A. Geuze, Poortvliet. J. de Kraker Cz., Julianahoeve, Zaainslag. Ereule S. Collot d'Escury, Kloosterzande. J. L. Berkers, Burgemeester, Sluis. J. A. van Zuijen, Burgemeester, Haamstede. C. E. de Deckere, Burgemeester van Clinge, Nieuw-Namen. C. van Horsigh, Burgemeester, 's-Heerenhoek.

Archief | 1926 | | pagina 29