XXVI Omschrijving van het voorwerp. Verkregen door: Toelichtingen. Langwerpige koperen tabaksdoos met bijbel- sche en andere voor stellingen op het deksel en tegen de onderzijde van de doos gegraveerd. Eikenhouten pijlkoker van 1712. Pijphuis met koperver siering,omstreeks 1850 afkomstig uitWestelijk Zeeuwscli-Vlaanderen. Pijphuis, koperen ton deldoos, vuursteen en vuurslag, omstreeks 1850, afkomstig uit Zuid-Beveland. Platte hoed met linten, gedragen door Zuid- Bevelandsche boerin nen omstreeks 1800. Koperen penning van 1587. Zuid-Bevelandsch boe- rinnenjakje z.g. „man tel", gedragen door een Protestantsche om streeks 1875. Pot met deksel van licht bruin aardewerk, ver sierd met het wapen van Ovezand en dra gende het merk PC Aangekocht voor 1,herstel lingskosten ƒ1, van de wed. P. Moelker te Hein- kenszand. Aangekocht voor 10,van de wed. P, Moelker te Ileiukenszand. Schenking van den Heer A. Risseeuw te Heinkenszand. Schenking van de Wed. P. Moelker te Heinkenszand. Schenking van den Heer E. van Cleef te Heinkenszand Schenking van den Heer Jacobus Nieuwenhuijse te 's-H. Arendskerke Schenking van Me juffrouw O. Helm- strijdPauwe te Heinkenszand. Schenking van Me juffrouw K. de Jonge M.d., te Heinkenszand. Met schrijven no. 145 d.d. 6 Eebr.'27 gezonden aan het Bestuur van het Z. G. d. W. Idem. Idem. Idem. Met schrijven no. 145 d.d. 6 Eebr.'27 gezonden aan het Bestuur van het Z. G. d. W. Met schrijven no. 157 d.d. 20 Oct. '27 gezonden aan het Bestuur van het Z. G. d. W. Idem. Idem.

Archief | 1928 | | pagina 30