XVI No. 1334. Baksteen, aan 5 zijden groen verglaasd, 29 X 14 X 7X cM. No. 1335. Baksteen, rood, 31 X 14X X c^- Alle drie afkomstig van de in Juni 1928 afge broken schuur van den heer P. Schout Kzn. te Biggekerke (dorp) en door hem geschonken. Deel van een polychrome tegel (als in de schouw van de hoerenkamer van het Museum), bescha digde, slanke, onverglaasde Jacobakanmen, drie- po ot-kookpotjes en ander loodglazuur-aardewerk, benevens diverse scherven alles gevonden bij graafwerk Langedelft B 149/150 te Middelburg ten deele geschenk van de firma de Jager, ten deele aangekocht. Fragment van een beker of kruik van Wester- woudsch aardewerk, gevonden te Vlissingen, op het terrein der Mij. de Schelde, 3 M. diep in de kleibruin verglaasd bekertje, beschadigd, van dezelfde vindplaats, 2 M. diep. Geschenk van den heer K. van Rooyen Wzn. te Westkapelle. No. 1337. Houten spade, zie boven. Uit Zuid- Beveland: No. 1365. Baksteenen graf uit Waarde zie boven. Op hetzelfde terrein, doch zonder direct verband met dit graf zijn gevonden de vier volgende num mers No. 1359. Roode baksteen in den vorm van een klaverblad, 10 cM. hoog heeft wellicht den kop van een kruisje gevormd. No. 1360. Schuin gevormde baksteen, 28 (resp. 24) X 14 X 8 c.M. Ter plaatse zijn meer zulke exempla ren gevonden. No. 1361. IJzeren bouten. No. 1362 A en B. Twee hoeken van een grafzerk, in relief vertoonende een gevleugelden leeuw, sym bool van den Evangelist Marcus, en een arend, symbool van den Evangelist Johannes. Aardewerk-scherven uit den Biezelingschen Ham. Aardewerk-scherven uit den Biezelingschen Ham, meerendeels 16e eeuwsch. Geschenk van den heer J. Jongepier te Hoedekenskerke, een der trouwe vrienden van het Museum, die ook

Archief | 1929 | | pagina 30