67 57e. Of hare voorschreven gemet- of roêtallen in eenigerwijze zouden hebben verminderd of gezegd te verminderen. 58e. En hebben ook d'impetranten alles 't gene voorschreven is, niettegenstaande hun met zeker ondeugdelijk vertoog geaddres- seert aan dezen hove. 59e. Waarop henlieden verleent zijnde mandament van main- tenue. 60e. Hebben 't zelve gedaan exploiteren. 61e. En den gedaagdens uit krachte van dien gedaan dag vaarden tot zekeren dage voor dezen hove. 62e. Hebbende ook ten dage dienende eisch gedaan, conclusie genomen en provisie verzocht als apud acta. 63e. Waartegen van wegen de gedaagden eerst en alvorens het interdict wezende geredoubleerd. 64e. En voorts geantwoord, geconcludeert, mitsgaders ook pro visie verzocht als mede in actis. 65e. Nadat eindelijk de zaak op alles was voldongen. 66e. Is bij de Heeren Commissarissen, zittende ter audiëntie van de rolle, geordonneert, de zaak op alles te beschrijven bij eisch, antwoord, repliek en dupliek. 67e. En voorts van alles acten te maken en te dienen. 68e. Welken volgende, alzoo de impetranteu in gebreke zijn gebleven van te leveren haren eisch met middelen. 69e. En daarvan namaals zijn verstoken. 70e. Zoo zijn de gedaagdens geadmitteerd te mogen schrijven de middelen van hunlieder mandament. 71e. En nadat de gedaagdens bij antwoord hadden geschreven jegens de middelen van hunlieder mandament. 72e. Hebben d'impetranten doen verzoeken purge van het voorschreven verstek. 7 3e. Hetwelk henlieden wezende geaccordeert mits refundeerende de kosten van het retardement. 74e. Hebben daarnaar geleverd den voorschreven haren eisch met middelen.

Archief | 1931 | | pagina 129