XI, VI Nederlandselie dierkundige vereeniging, te Leiden. Nederlandsche botanische vereeniging, p/a Koloniaal Instituut, Centrale Bibliotheek, te Amsterdam. Vereeniging „Die Haghe", te 's-Gravenhage. Nederlandsche anthropologische vereeniging, te Leiden. Genealogisch-heraldisch genootschap „De Nederlandsche Leeuw", te 's-Gravenhage. Bataafsch genootschap der proefondervindelijke wijsbegeerte, te Rotterdam. Rotterdamsch leeskabinet, te Rotterdam. Bibliotheek en leeszalen der gemeente Rotterdam. Provinciaal Utrechtsch genootschap van kunsten en weten schappen, te Utrecht. Historisch genootschap, gevestigd te Utrecht. Koninklijk Nederlandsch meteorologisch instituut, te Utrecht. Bibliotheek der Landbouwhoogeschool, te Wageningen. Friesch genootschap van geschied-, oudheid- en taalkunde, te Leeuwarden. Natuurkundig genootschap, te Groningen. Provinciaal museum van oudheden in Drente, te Assen. Provinciaal genootschap van kunsten en wetenschappen in Noord brabant, te 's-Hertogenbosch. Tijdschrift „Taxandria", te Bergen-op-Zoom. Société historique et archéologique dans le duché de Limbourg, te Maastricht. Limburg, Provinciaal genootschap voor geschiedkundige weten schappen, taal en kunst, te Roermond. Het Natuurhistorisch genootschap in Limburg, te Maastricht. Adressen-afdeeling van het Centraal Bureau voor Persinlichtingen, te Amsterdam. Vereeniging „Koloniaal Instituut", te Amsterdam. Bondsbestuur van den Nederlandschen Zionistenbond, te Rotter dam, ten behoeve van de Universiteitsbibliotheek te Jerusalem. Rijksmuseum van oudheden, te Leiden.

Archief | 1931 | | pagina 52