16 De Magistraet der stadt Middelburgh, Die geregeert hebben sedert anno 1560. Tot Middelburgh. Gedruckt bij Johannes Meertens ordinaris-stads-drucker, wonende in de Gist-straet, in de Globe 1694. Levensberichten van Zeeuwen, zijnde een vervolg op P. de la Rue, geletterd, staatkundig en heldhaftig Zeeland. Voor het Zeeuwsch Genootschap uitgegeven door F. Nagtglas. Twee deelen. (Middelburg, 1890 en 1893). Nieuwe Cronyk van Zeeland door M. Smallegange. Tot Middelburg, 1696. Genealogie van het geslacht Duvelaer, opgemaakt door wijlen mr. B. F. W. von Brucken Fock. Ms, waarvan een copie berust bij den heer P. D. de Vos te Zierikzee. Levensberichten van Zeeuwsche medici, bijeengebracht door wijlen Dr. Adr. A. Fokker, hier en daar bijgewerkt door Dr. J. C. de Man. (Middelburg, J. C. G W. Altorffer, 1901). Zelandia Illustrata. Verzameling van kaarten, portretten, platen, enz., toebehoorende aan het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, beschreven door mr. M. F. Lantsheer en F. Nagtglas. Twee deelen. (Middelburg^ J. C. G W. Altorffer, 1879 en 1880). Proeve van onderzoek naar de geschiedenis van een viertal schilderijen, hangende ten Raadhuize van Middelburg, door N.B.S. (Bal Snijders) Oct. 1860. In Zeeuwsch Jaarboekje en Middelburgsche Naamwijzer van 1863, en andere ge schriften, die in den tekst zullen worden vermeld. Wat de volgorde in den stoet betreft, geloof ik het volgende te mogen vaststellen nos. 138. familieleden vader broers, zwagers, ooms van vaders- en moederszijde, aangetrouwde

Archief | 1932 | | pagina 66